Yöresel Tarif 2022 Ramazan İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz''Ramazan İftar Sofraları ''hangileridir?(2 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    436
  • Anket Kapalı .
Biyopsi olamasan da yanında destek verecek biri olsa, samimi bir arkadaş falan arasan, tek kalmadan, anladığım kadarıyla Dr korkuttu seni. Ama hemen kötü düşünme. Bizi habersiz bırakma Nevoş.
Ya sabah diyor parça alacağım. Neden diyorumRahim kanseri olabilirsin dedi.Sonra hamile olabilirsin dedi ve gebelik testi verdim.İki ucuNeyse gebelik yok.O zaman biyopsi dediSabah halim fenaydı
Oradan çıktım kursa geldim.Orada arkadaşlar biraz gazladılar.Sağ olsun burada Cano,sosyal,aşkolarım jenna,kukrim destekledi.Yoksa bugün ağlama günümdü

Menopoz sırasında kanamam olmuştu içerden parça almışlardı genel aneztesi verdiler.
Diğeride memede tümör alındı oda lokal olmuştu.
Benim kalınlaşma varmış ablaZaten çektiğim ağrılar ve şiddetli kanamam var.Korktum açıkçasıBirde hamile olabilirsin dediNeye üzülsem bilemedim

Smear testi uaptılarmı sana ,rahim kanseri olacaksa önce bu testi yapmaları lazım.
Başka bir doktora git istersen farklı bir tedavide olabilir.

İnşaallah canım yaptırayım bakalım nasıl olacak
Hay Allah ya doktorun tutumu da hiç hoş olmamış denir mi hemen öyle kanser falan bilemedim
Yap biyopsiyi ondan sonra konuş, Belki yok yere üzdü seni şuan. İnşallah Allahın izniyle yoktur öyle bişey Nevoşum dualarımız seninle

Gördüğü şey karşısında büyük tepki verdi Miyomlarımda var.
Kalınlık fazla demek ki,miyomda çeşitli gerçide belki onuda alacak.
Peki senin sıkıntın ağrın var mıydı
Vardı ama senn dediğin gibi değildi,sadece beraberken kuruluk acı ve yanma oluyordu biber gibi diyim ..
Geçti sonrada arada kuruluk var gene.

İnşaallah canımYa hamilesin demesiKan verirken şoktaydım

Kalınlık fazla demek ki,miyomda çeşitli gerçide belki onuda alacak.

Vardı ama senn dediğin gibi değildi,sadece beraberken kuruluk acı ve yanma oluyordu biber gibi diyim ..
Geçti sonrada arada kuruluk var gene.
Abla benim ağrım çok yaBugün çok yürüdüm.Sağ tarafım çok fena

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…