Yöresel Tarif 2022 Ramazan İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz''Ramazan İftar Sofraları ''hangileridir?(2 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    436
  • Anket Kapalı .
Evet canım🤗O aslında geliyordu 4 te işlem bitiyormuş.O ameliyathanede falan yapılıyor🤷🏻‍♀️Sabah gideceğim.Doktorda perşembe oradaymış.

Ya sabah diyor parça alacağım. Neden diyorum🤷🏻‍♀️Rahim kanseri olabilirsin dedi.Sonra hamile olabilirsin dedi ve gebelik testi verdim.İki ucu🤭Neyse gebelik yok.O zaman biyopsi dedi🤭Sabah halim fenaydı🤭
Oradan çıktım kursa geldim.Orada arkadaşlar biraz gazladılar.Sağ olsun burada Cano,sosyal,aşkolarım jenna,kukrim destekledi.Yoksa bugün ağlama günümdü🤭
İnşaallah hayırla sonuçlanacak canım. İyi düşünelim iyi olsun 🤗 sonuçları da temiz çıkacak Allahın izni ile. Bir biyopsini olda :KK74:

Ya sabah diyor parça alacağım. Neden diyorum🤷🏻‍♀️Rahim kanseri olabilirsin dedi.Sonra hamile olabilirsin dedi ve gebelik testi verdim.İki ucu🤭Neyse gebelik yok.O zaman biyopsi dedi🤭Sabah halim fenaydı🤭
Oradan çıktım kursa geldim.Orada arkadaşlar biraz gazladılar.Sağ olsun burada Cano,sosyal,aşkolarım jenna,kukrim destekledi.Yoksa bugün ağlama günümdü🤭
Allahin izniyle hiç bir şey olmayacak aşkom,her zaman yanındayız,sen çok değerlisin unutma :KK74: :KK60:

X