Yöresel Tarif 2022 Ramazan İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz''Ramazan İftar Sofraları ''hangileridir?(2 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    436
  • Anket Kapalı .
İnşaallah canım🥰❤️Ya hamilesin demesi🤣Kan verirken şoktaydım😄
Tövbe yarabbimmmm
Abla benim ağrım çok ya🤷🏻‍♀️Bugün çok yürüdüm.Sağ tarafım çok fena🤷🏻‍♀️
Sende ağrı var bide
,Sanırım kalınlaşmadan dolayı hamilelikten şüphelendi 🤔 Kaç çıktı ki rahim öyle?
Başka bir doktora daha mı görünsen abla
Kalışlaşma bendede vardı,menapoz başlangıcında 7mm filandı benimki.
Biyopsi olmuştm.
Biyopsi yapılsın sıkıntı varsa zaten bununla devam etmem canım🤷🏻‍♀️Özele giderim o zaman 🤷🏻‍♀️
Başka doktorada görün olmazsa

Ya sabah diyor parça alacağım. Neden diyorum🤷🏻‍♀️Rahim kanseri olabilirsin dedi.Sonra hamile olabilirsin dedi ve gebelik testi verdim.İki ucu🤭Neyse gebelik yok.O zaman biyopsi dedi🤭Sabah halim fenaydı🤭
Oradan çıktım kursa geldim.Orada arkadaşlar biraz gazladılar.Sağ olsun burada Cano,sosyal,aşkolarım jenna,kukrim destekledi.Yoksa bugün ağlama günümdü🤭
En kötü ihtimale alıştıroyorlar Nevom. Komşuma da aynen Dr büyük ihtimalle kanserin demişti, bayağı psikolojisi bozulmuştu. Sonrasında testte temiz çıktı. Eşi doktoru falan şikayet edelim dese de yine de ekmeğinden etmeyelim dediler.
Aynı şekilde geçen sene Dr Eşime mide endoskopi sonrası patolojiyle acilen araştırmaya yönlendirdi. O korkuyu çok iyi bilirim. Bu sene tekrar çektirdik Dr şaşırdı çok büyük yara vardı temizlenmiş dedi.
Önce bir sonuç çıksın, duamızı edelim, iyi düşünelim. Bugün aklım hep sendeydi eşim evde olduğından yazamadım da.

En kötü ihtimale alıştıroyorlar Nevom. Komşuma da aynen Dr büyük ihtimalle kanserin demişti, bayağı psikolojisi bozulmuştu. Sonrasında testte temiz çıktı. Eşi doktoru falan şikayet edelim dese de yine de ekmeğinden etmeyelim dediler.
Aynı şekilde geçen sene Dr Eşime mide endoskopi sonrası patolojiyle acilen araştırmaya yönlendirdi. O korkuyu çok iyi bilirim. Bu sene tekrar çektirdik Dr şaşırdı çok büyük yara vardı temizlenmiş dedi.
Önce bir sonuç çıksın, duamızı edelim, iyi düşünelim. Bugün aklım hep sendeydi eşim evde olmadığından yazamadım da.
Sağ ol canım🥰Ben aslında hastalıktan değil gebelikten korktum ya🤷🏻‍♀️Bu ay avuç avuç ilaç içtim,röntgen çektirdim🤷🏻‍♀️Birde istemiyorum😏
Benim ağrım çok ya acaba mı dedim🤷🏻‍♀️Kanamamda çok oluyor🤷🏻‍♀️

Sağ ol canım🥰Ben aslında hastalıktan değil gebelikten korktum ya🤷🏻‍♀️Bu ay avuç avuç ilaç içtim,röntgen çektirdim🤷🏻‍♀️Birde istemiyorum😏
Benim ağrım çok ya acaba mı dedim🤷🏻‍♀️Kanamamda çok oluyor🤷🏻‍♀️

Şimdi tekrar randevu almayı beklemeyeceksin değil mi, gün verildi mi biyopsi için. Çok erteledinNevom hastane işini.Artık bekleme, bekleme süreci de sıkıntı stres.

Şimdi tekrar randevu almayı beklemeyeceksin değil mi, gün verildi mi biyopsi için. Çok erteledinNevom hastane işini.Artık bekleme, bekleme süreci de sıkıntı stres.
Ya doktor salı ,perşembe orada oluyormuş.Perşembe gel dediler. Ama 3-4 gün kanamam olur,sıkıntılı geçer dediler.Cumartesi pazar sınavım var, adet olmak üzereyim bilmiyorum ne yapsam.

Ya sabah diyor parça alacağım. Neden diyorum🤷🏻‍♀️Rahim kanseri olabilirsin dedi.Sonra hamile olabilirsin dedi ve gebelik testi verdim.İki ucu🤭Neyse gebelik yok.O zaman biyopsi dedi🤭Sabah halim fenaydı🤭
Oradan çıktım kursa geldim.Orada arkadaşlar biraz gazladılar.Sağ olsun burada Cano,sosyal,aşkolarım jenna,kukrim destekledi.Yoksa bugün ağlama günümdü🤭

Çok geçmiş olsun nevom
Üzülme ya iyiden sonuçlar çıksın başka bir dr ye git
Bazen doktorlar korkutuyorlar
Arkadaşlar söylemişler bugün belki hep aynı şeyleri duydun
Ama rahat ol dua edelim inşallah beraberce üzülme ne olur
Sadece çok kanama var diye olmaz benimde oluyor cok kanamam kan değerlerim eksik demir eksikligi var
Kan değeri düşük olanların kanaması çok oluyor hemen kötüye yorma dr demiştir belki ihtimal içinde gibi
Geçen hafta bende dr gittim meme tomografisi istedi
Ne alaka dedim bu yaşlarda erken teşhis dedi
Üzülme moralini bozma canım

X