Yöresel Tarif 2022 Ramazan İftar Sofraları

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz''Ramazan İftar Sofraları ''hangileridir?(2 oy hakkınız var)

• Ankete Katılan
    436
  • Anket Kapalı .
Büyük iftarınız için kendini zora soktun yani😑
Mide koruyucu kullanıyorsundur inşallah?

Biyopsi sonucun 2 haftaya çıkacak değil mi?🤔
Yok kullanmıyorum ama bu ay çok ilaç içtim yoksa halim zor🤷🏻‍♀️
Ama değer canım ya çok keyifliydi.Arkadaşlardan fırçabyedim bir dakika otur diye😁İftarı bile 1 saat sonra yaptık😁
Haftaya çıkabilir.

Yok kullanmıyorum ama bu ay çok ilaç içtim yoksa halim zor🤷🏻‍♀️
Ama değer canım ya çok keyifliydi.Arkadaşlardan fırçabyedim bir dakika otur diye😁İftarı bile 1 saat sonra yaptık😁
Haftaya çıkabilir.
O kadar ilaç midene zarar verebilir. Doktorlar keşke bu kadar ilaç kullandığın dönemde mide koruyucu verselerdi 🙄

Kalabalık sofralar her zaman keyifli oluyor, hele bu sofra iftar sofrası ise🤗
Muhabbetten ve servis yapmaktan yemek yemek aklınıza gelmedi muhtemelen. Bu keyifli saatler sana iyi gelmiştir, senin adına tek sevindiğim durum bu şu anda😍🥰🤗

Ama kendini yorman senin bir sonraki regl zamanını etkiliyor. Bu sıralar da çok yordun kendini, dinlene dinlene işlere gir.😉
İşler bitmez, rahat ol biraz, sal elticim 🤗🥰

Vallahi hep aklımda ve duamdasın, habersiz bırakma beni. Buraya giremiyorum teli elimde uzun süre tutamadığım için, okuyamıyorum da geçmişi. 😑

Aklım sende.🙄

O kadar ilaç midene zarar verebilir. Doktorlar keşke bu kadar ilaç kullandığın dönemde mide koruyucu verselerdi 🙄

Kalabalık sofralar her zaman keyifli oluyor, hele bu sofra iftar sofrası ise🤗
Muhabbetten ve servis yapmaktan yemek yemek aklınıza gelmedi muhtemelen. Bu keyifli saatler sana iyi gelmiştir, senin adına tek sevindiğim durum bu şu anda😍🥰🤗

Ama kendini yorman senin bir sonraki regl zamanını etkiliyor. Bu sıralar da çok yordun kendini, dinlene dinlene işlere gir.😉
İşler bitmez, rahat ol biraz, sal elticim 🤗🥰

Vallahi hep aklımda ve duamdasın, habersiz bırakma beni. Buraya giremiyorum teli elimde uzun süre tutamadığım için, okuyamıyorum da geçmişi. 😑

Aklım sende.🙄
Allah razı olsun canım benim🥰🌹
Biliyorsun ben boş durmayı sevmiyorum.
Buraya geldim olaylar olaylar🤷🏻‍♀️ yeni yeni farkediyorum.Resmen depresyona girmişim🤷🏻‍♀️
Bu hareket beni çok mutlu ediyor🤗İnan kendime geldim🤗
Biz mutfak kısmındaydık.Kaç tabak doldurdum bilmiyorum🤭Ayakta 30 kişi vardık.Çok güzel bir aile olduk. Biz sonra ne kaldıysa kendimize sofra kurduk🤭
Ama bugün en çok tatlı yedim.🤭
Teşekkür ederim🌹🥰

Buraya geldim olaylar olaylar🤷🏻‍♀️ yeni yeni farkediyorum.Resmen depresyona girmişim🤷🏻‍♀️
Biz mutfak kısmındaydık.Kaç tabak doldurdum bilmiyorum🤭Ayakta 30 kişi vardık.Çok güzel bir aile olduk. Biz sonra ne kaldıysa kendimize sofra kurduk🤭
Teşekkür ederim🌹🥰
:KK60: :KK36:

Teşekkür ederim🌹🥰
Bak burası hemso🤭 Jenna16 Jenna16

Ne olayı nevosum 🤭

X