Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bende inanılmaz bir adet olacakmışım hissi var. Karnımın alt tarafına, kasıklarıma kramp girip çıkıyor. Sanırım adet olacağım ama bata da bir hafta var daha 🤦🏻‍♀️ Off offf bebiş yoksa da bari gününde adet olayım yaa
Bir de akıntım çoğaldı şimdilik beyaz
Al benden de okadar :kızgın:

Kızlar bende inanılmaz bir adet olacakmışım hissi var. Karnımın alt tarafına, kasıklarıma kramp girip çıkıyor. Sanırım adet olacağım ama bata da bir hafta var daha 🤦🏻‍♀️ Off offf bebiş yoksa da bari gününde adet olayım yaa
Bir de akıntım çoğaldı şimdilik beyaz
Bende de öyle bata 9 gün var hiç 9 gün kala olmazdı hep 6 7 gün varken hafiften başlardı öyle anlardım yaklastigini

Aynen kuzum ya benimde öyle çok şiddetli değil ama sancım var 😐artık belirti aramak istemiyorum ya 😂
Adet olacakmış hissi için erken ama yaaa benim normalde 2-3 gün öncesinden belim ağrır sonra bu adet hissi ve sancılarla birlikte lekelenme olur bir kaç saat sonra da adet olurum. Baktım lekelenme yoktu ama adet hissi çok var 🤦🏻‍♀️

Eklentiler

• 71B09510-E6FC-49F9-8218-CC4C15A126AA.jpeg
    71B09510-E6FC-49F9-8218-CC4C15A126AA.jpeg
    178,4 KB · Görüntüleme: 73
Yok canım malesef sağlıklı değildi iki kese de boştu diger kese de kendiliğinden bozuldu. Kürtaj olmak zorunda kaldım Aralık ayında
Rabbim boylesini hayirli gormus insallah saglikli bebeklerimiz olur biran önce ve genelde kurtaj yada dogumlardan dusuklerden sonra hamilelik daha kolaylasiyor

Yok kuzum ama bisi diyimmi 10 dakika sonra baktim sen deyince sanki banada hafif gorundu gibi ayni marka degil farkli
Testlerin hcg hassasiyeti farklı olabilir pembe olan days comfort ise hcg 20 yi geçmiş gibi duruyor mor olan biraz daha hayali görünüyor umarım yakında direk kırmızı çift çizgi görürüz bat ne zaman dı senin belirtin var mı

Testlerin hcg hassasiyeti farklı olabilir pembe olan days comfort ise hcg 20 yi geçmiş gibi duruyor mor olan biraz daha hayali görünüyor umarım yakında direk kırmızı çift çizgi görürüz bat ne zaman dı senin belirtin var mı
İlk attigim hayali cizgi gorunen yani dun yaptigim prodoctor bugun yaptigim farkli bi marka awox diye bi marka

X