Gebeliğe Hazırlık 2022 Müstakbel Nisan Anneleri

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hahaha onların da işine geliyor, bence de seni kekliyor enişte
Kızlar ben çatlamadan sonra sadece 1 kez degerlendirdim az mi yaa
Çoğumuz aynıyız bebişim, zira 24 saat içinde 2 ilişkiyi bünyeler kaldırmıyor

Ah benim sabırsız kardeşlerim ben de sizler gibiyim iki ayda 24566467 milyon test yaptım neyse ki Rabbim acıdı da iflas etmeden pozitifi gördüm adete ne kadar kaldığının öneminden çok çatlama tarihi önemli eğer biliyorsanız 10 gün sayın sonra test yapın yoksa asla çıkmıyor.. ben kanımı 0.5 iken verdim iki gün sonra baktım 2 dedim ki ahaaa yakaladım seni dün ise 8,18 çıktı Darısı başınıza sabırlı olun bi 10 güncük

Canıııım vallahi öyle böyleee testlere para yatırıyoruz ama bir arkadaş yazmıştı kötü alışkanlığımız yok bi test alışkanlığımız var me yapalım diye yeni testler sipariş ettim artık onlar için bekleyeceğim eczaneden almak yasak

Neeeeyyyyy kız napıyorsunuz üstüste ilişkide içerdeki spermleri pompa gibi geri çıkarılıyor diyorlar hep

Kızlar sabahları adet ağrısına benzer ağrım oluyor ama gün içinde geçiyor, tam tarif edildiği gibi akıntım da devam ediyo özellikle sabahları çok fazla. Son 9 gün kaldı test yapmaya

Eklentiler

• IMG_20220330_093449.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar sabahları adet ağrısına benzer ağrım oluyor ama gün içinde geçiyor, tam tarif edildiği gibi akıntım da devam ediyo özellikle sabahları çok fazla. Son 9 gün kaldı test yapmaya
Benimde bugün her iki tarafta kasılma kramp oldu sabah ve akıntım bildiğin su gibi geldi

Kızlar ne olabilir bu nedir biriniz akıl versin bana. Dün sabah regl agrisi gibi ağrım oldu öğlene kadar devam etti akıntıyla beraber. Bu sabahta aynı şekilde devam ediyor şiddetli degil ama kendini baya baya hissettiriyor. Az önce lavaboya gittim ve ic camasirim su gibi ıp ıslak ve beyaz akıntım olmuş öyle az degil baya baya ilk kez bu kadar geldi. Birde nasıl tarif etsem lastik gibi akıntı olmuş kahverengi renginde ve içinde açık kırmızı kan var. Yani böyle lastik gibi uzayabilen bir akıntı katı. Yerleşme kanaması olabilir mi? Gecen hamileliğim de 13. Gün yerleşme kanaması olmuştu onda da kılcal damar gibi kırmızılık vardı. Bugun yumurtlamadan sonra 8. Günüm.

Canım o ıslaklık bende de oluyor beyaz akıntı da var ama kanama olmadı senin ki gebelikten gibi duruyor aslında yaa

Ayy bebiş o bebiiiiş mesela benim 1 haftadan sonra hiç öyle yoğun akıntım olmaz. Regle doğru yoğunlaşan akıntıya gebelikten derler

Canım o ıslaklık bende de oluyor beyaz akıntı da var ama kanama olmadı senin ki gebelikten gibi duruyor aslında yaa
İnşallah öyledir ya çünkü ben adet olduğumda bir anda olurum yogun kan şeklinde gelir ağrı falan da olmaz hic anlamam bile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…