Gebeliğe Hazırlık 2022 mayıs ayı anne adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anonim bende hala gelen giden yok bat soyleyebilmem için sancimda yok nereye gitti onca sancı kramp şimdiye patlardim ben oy oyyy🤣🤣🤣yav bı patlasaydim hazırlık yaoacam Mayıs'a yok yok test gene negatif hayır yani gelsede işimize baksak demi yani😁

Anonim bende hala gelen giden yok bat soyleyebilmem için sancimda yok nereye gitti onca sancı kramp şimdiye patlardim ben oy oyyy🤣🤣🤣yav bı patlasaydim hazırlık yaoacam Mayıs'a yok yok test gene negatif hayır yani gelsede işimize baksak demi yani😁
Aynı durumlar😂gelecekse gelsin gelmeyecekse pozitif çıksın😂

Kızlar şimdi doktordan geldim, bi dahaki ay klomene başlıycaz dedi var mı kullanan nasıl ilerliyor
yumurta takıbı yapacak kuzum,bnde suan femara kullanıyorum,
5 gun kullancam doktora gıtcem bakıcak yumurtalar ne durmda dıye sonra cataltma ıgnesı ve ilişki

yumurta takıbı yapacak kuzum,bnde suan femara kullanıyorum,
5 gun kullancam doktora gıtcem bakıcak yumurtalar ne durmda dıye sonra cataltma ıgnesı ve ilişki
İlacı 5 gün kullandıktan sonra çatlatma iğnesi mi yapıyor yani? Bana 3 ay gibi bi süreden bahsetti ama gerçi şu an ne dediğini de tam hatırlamıyorum kafam karışık. Kist gördü küçük, adetle atılır dedi önemli birşey değildir bu heralde öyle mi 🥺

Canıım bende iki kez kullanıyorum sogan kürü yapsam mı diye düşündüm ama sıkıntı olur diye tedirginim
Amiiin inşaALLAH kuzumm🤍🤍🤲
Bende kist yaptı canım 20 gün kanama yasadım sonra dogum kontrol hapı kullanmak zorunda kaldım tabi her bünyeye farklı etki gösterebiliyor bir arkadasımda sogan kürü içti düzenli gebe kaldı

İlacı 5 gün kullandıktan sonra çatlatma iğnesi mi yapıyor yani? Bana 3 ay gibi bi süreden bahsetti ama gerçi şu an ne dediğini de tam hatırlamıyorum kafam karışık. Kist gördü küçük, adetle atılır dedi önemli birşey değildir bu heralde öyle mi 🥺
yumurtalar eger yeterı kadar gelıstı ıse ıgne verıyor canım ama gelısmedı ıse bır kere daha kontrole cagırıyor.
3 ay kullanılıyor genelde yumurta gelıstırıcı ılaclar onu demıstır.
kıst adet ıle atılıyor genelde uzme kendını

yumurtalar eger yeterı kadar gelıstı ıse ıgne verıyor canım ama gelısmedı ıse bır kere daha kontrole cagırıyor.
3 ay kullanılıyor genelde yumurta gelıstırıcı ılaclar onu demıstır.
kıst adet ıle atılıyor genelde uzme kendını
Çok teşekkür ederim canım. İnşallah bu ay olur hepimizin

X