Gebeliğe Hazırlık 2022 mayıs ayı anne adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyy benimde 11 mayıs doğum günüm bende onu düşünüyorum bu ayı pas geçmiştim kafamda dedim doğumgünümde hediyem olsa keske diye 🥰🥰🥰 kaçlısın
94 luyum amin inşallah Nisan'da olmadı ama dogumgunumuzde olsun çok dua ediyorum inşallah canım 🥰

94 luyum amin inşallah Nisan'da olmadı ama dogumgunumuzde olsun çok dua ediyorum inşallah canım 🥰
Benim bu ay daha belli değil 16 sı bat tarihim ama kafamda bu ayı pas geçmiştim ddim bu ay olmazsa ins güzel bir doğum günü hediyem olur ayy insallah canım bende dua edicem 🙏🙏🙏bende 92 liyim

Benim bu ay daha belli değil 16 sı bat tarihim ama kafamda bu ayı pas geçmiştim ddim bu ay olmazsa ins güzel bir doğum günü hediyem olur ayy insallah canım bende dua edicem 🙏🙏🙏bende 92 liyim
Canısı ben daha adet olmadım kist var bende de malesef kist olunca gecikme oluyor kanda vermedim önceki gün erken gebeliğe baktım negatifti bat 9 Nisan ama gelen giden yok ağrı sızı yok sadece akıntı var beyaz kremsi oda kistten sanırım olsaydı erken gebelikte çıkardı bence kendimi ben eledim kisti duyunca dün doktorum kistin var ufak önemsiz dediği için kendimi eklemiş oldum

X