Gebeliğe Hazırlık 2022 mayıs ayı anne adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aaa sadece cubukla mi muayene ediyorlar benim aklımda hep daha kötüsü vardi sevindim buna:)
Ben de şu içine sokup açtıkları şey var ya onunla olacak diye çok gerildim 😂 çubukla yumurtalıklarına bakıyor sadece, belki başka türlüsü de vardır ama bilemiyorum. Alttan muayene edicem deyip çubukla baktı bana

Ben de şu içine sokup açtıkları şey var ya onunla olacak diye çok gerildim 😂 çubukla yumurtalıklarına bakıyor sadece, belki başka türlüsü de vardır ama bilemiyorum. Alttan muayene edicem deyip çubukla baktı bana
Benden kan geldi doktor cok hızlı soktu bende kendımı kasmıştım

Teşekkürler bilgi icin:) benim tanıdığım çok nazik bir doktor var bir ona giderim sanirim gerekince.

Kizlar bata 7 gun var ben davul gibi sismisim 😂 buda regl olacagim anlamina geliyor sezeryan yerim agriyor😅 tartida normalde 57 bucuk dum 59 bucuk gösteriyor oyy regl gelecek beklemedeym 😅😅

Bende kist yaptı canım 20 gün kanama yasadım sonra dogum kontrol hapı kullanmak zorunda kaldım tabi her bünyeye farklı etki gösterebiliyor bir arkadasımda sogan kürü içti düzenli gebe kaldı
Herkes çok faydalı falan diyordu o zaman kist yaptığını duymamıştım ilaç kullanıyordum birde ondan da yapmak istemedimm

Merhaba Hanimlar,
Bende soğan kürü uyguluyorum. Reglm 7.gunu basladim bugun 11.Günüm ama 2 gundur asiri kasık agrim ve bel agrim var. Hafif leke goruyorum akintiyla birlikte 2 gundur arayla acaba nedir?

Merhaba Hanimlar,
Bende soğan kürü uyguluyorum. Reglm 7.gunu basladim bugun 11.Günüm ama 2 gundur asiri kasık agrim ve bel agrim var. Hafif leke goruyorum akintiyla birlikte 2 gundur arayla acaba nedir?
İns kist yapmamıştır canım bende reglimim son günü hatta bitmişti bir bardak içmiştim sadece allah ım 20 gün kanamam durmadı önce kahve leke sonra hep kanama gördüm kist yapmıstı ins ole bir durumun olmaz

Ayin 14.de akıntı da gelmis ve ayin 16.da ben yumurtlama çatladığı acaba dedim ama suanda leke hic yok
İns kist yapmamıştır canım bende reglimim son günü hatta bitmişti bir bardak içmiştim sadece allah ım 20 gün kanamam durmadı önce kahve leke sonra hep kanama gördüm kist yapmıstı ins ole bir durumun olmaz

14.gun ve 16. da akıntı ile birlikte geldi belli belirsiz yumurta çatladığı icin mi acaba dedim ama suanda leke hic yok kasık agrim hala devam ediyor.

Ayin 14.de akıntı da gelmis ve ayin 16.da ben yumurtlama çatladığı acaba dedim ama suanda leke hic yok

14.gun ve 16. da akıntı ile birlikte geldi belli belirsiz yumurta çatladığı icin mi acaba dedim ama suanda leke hic yok kasık agrim hala devam ediyor.
İlişkiye devam et o zaman canım kan gelmedği sürece endişelenicek bir durum yoktur

X