2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

Merhaba cnm Aminn inşallah ben adanada Bülent haydardedeoglu ile başladım sen nerede başladın
Ben henüz başlamadım yeni öğrendik biz araştırıyorum şuan ama Diyarbakır kafama yattı hemşerimizin dediği büyük ihtimal orayla görüşürüm Bitlis'ten geçeceğiz oraya ,Adana çok uzak yaaa gidip gelmek için

Ahh canim insallah. Akapunktur neden yapiliyor. Ben ilk kez duydum. Zayıflama için yapmistik anneme ancak tüp bebek tadavisinde ne için yapılıyor bilmiyorum açıkçası.bu arada canim sende transfer sürecinde misin.

Aynen uzak oluyor cnm adana Diyarbakır zeki Akkum dan memnun kalan çok rabbim hepimize hayırlı evlat versin inşallah

Bende Martın ortası gibi başlıyorum ilk olacak tecrübem yok ama sende benimle paylaşırsın kullanınca umarım tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur canım Allah yardımcımız olsun
Canim dr baslatti bugun ignelere gonal f 300 ve menopur 75 gunluk. 5 gun sonra yumurtalara bakacak.

Ahh canim insallah. Akapunktur neden yapiliyor. Ben ilk kez duydum. Zayıflama için yapmistik anneme ancak tüp bebek tadavisinde ne için yapılıyor bilmiyorum açıkçası.bu arada canim sende transfer sürecinde misin.
Canım stres, hormon dengeleme, rahim kankandırma, yumurta kalitesi hatta transfer öncesi ve transfer sonrası da yapılır bebeğin tutunması için ben martın ortasında başlıyorum tedaviye inşallah 1 ay öncesinden akupunktura başladım canım

İyi maşallah canım olur Allah’ın izniyle
İnsallah siz de sorun ne canim?

Bende Funda hanımla İsraul bey arasında kalmıştım ama israul beyde karar kıldım. Funda hanımın fiyatlarını merak ediyodum öğrenmiş oldum inşallah pozitif haberini paylaşırsın

Kızlar selammmm Bende 2 aşılama yaptırdım ne yazık ki negatifle sonuçlandı bu ay tüp bebeğe başlıcaz İzmir de İsrael Aruf ile devam edeceğiz İnşallah herkes pozitifi görüp sağlıkla bebeğini kucağına alır

Memnun musunuz peki ? amh kaç , ben uzak olduğum için ön bilgi almak istedim fakat görmeden bir şey diyemem dedi
Ben su ana kadar memnunum canım. Sperm azlığı sebebiyle gitmiştik biz o yüzden amh yi de bilmiyorum sanırım bakılmadi. Yumurtalar toplandi transfer surecini bekliyoruz. Ben de il dışından gidiyorum muayene edip kan tahlili sonuçlarına bakmadan yorum yapmiyordur o da haklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…