2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

Merhaba kizlar bende ilk kez tüp bebek deneyimliyorum🙋🏼‍♀️Yaşım 38 amh 1.2 . benimde Ocak ayinda yumurtalarim toplandı.
7 -8 tane olgun yumurta görünürken toplamada sadece 2 yumurta el edebildik. Neyse ki ikisi de 5. Güne ulasti ve genetik teste gonderildi.bir tanesi temiz geldi ve Mart ayında transfer gerçekleşecek.
ancak 5 tane kimyasal - bir tane 7.hafta kürtaj - ve bir tane dış gebeliğim oldu. O nedenle özellikle kimyasal gebelik sayımın çokluğundan dolayı çok endişe ediyorum. Acaba benim gibi bir çok kimyasal gebelik yaşayıp tüp bebekle hamile kalan var mı diye merak ediyorum. 😞
Bu arada dilerim bu süreçte hepinizin hamilelik haberlerine saglik ve mutlulukla bu başlık altında ulaşırız 🤲
Yaşından ve amh ından kaynaklı çok kimyasal yaşamışsın canım ama genetiğe gittiyse bence kimyasal yaşaman çok düşük ihtimal öncekiler sağlıksız yumurta oldukları için kimyasal olmuşlar o tek embriyo da sana can olsun inşallah çok strese girme akupunktur a git ben gidiyorum faydasını görürsün 🤲🏻

Herkese merhaba arkadaslar. Ben bu ay tup bebek tedavisine basliyorum yarin sanirim dr ilk igneleri verecek. Ben yumurta buyutmek icin olan ilaclarin yan etkisinden cok korkuyorum. Siz de herhangi yan etki oldumu bu surecte?
Bende Martın ortası gibi başlıyorum ilk olacak tecrübem yok ama sende benimle paylaşırsın kullanınca umarım tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur canım Allah yardımcımız olsun 🤲🏻

Bende Ankara anatolia tüp bebek Merkezinde yaptırıyorum 14 şubatta iğnelere başladım nasipse cumartesi opu olacak taze transfer yapacak doktorum o da tahmini Mart 2-3 üne denk geliyor 🤲 yaşım 23 bir kürtajım var bidaha olmadı çok istiyoruz ilk denememiz bu bende sorun yok eşimde ileri hızlı yoktu en son artmış olabilir bide ikinci derece varikoseli var
Canım opu nasıl geçti kaç yumurtan toplandı?

inşallah bebecikleriniz sımsıkı tutunur sizlere..
bu zor sürecten gecen biri olarak hepinizi cok iyi anlıyorum ama güzel haberi duydugunuzda sanki bu zorlukların hiçbiri
yaşanmamış gibi oluyorsunuz !!
Rabbim hepinizin yardımcısı olsun dualarım sizlerle

Ben her süreç öncesi çok motive süreç içinde ise depresif oluyorum cidden bu döngüden de sıkıldım. Keşke oluruna Bıraksam da sen elinden geleni yaptım buradan sonrası kader desem

inşallah bebecikleriniz sımsıkı tutunur sizlere..
bu zor sürecten gecen biri olarak hepinizi cok iyi anlıyorum ama güzel haberi duydugunuzda sanki bu zorlukların hiçbiri
yaşanmamış gibi oluyorsunuz !!
Rabbim hepinizin yardımcısı olsun dualarım sizlerle
aminnn inşallah canım sen hamile misin

Ben her süreç öncesi çok motive süreç içinde ise depresif oluyorum cidden bu döngüden de sıkıldım. Keşke oluruna Bıraksam da sen elinden geleni yaptım buradan sonrası kader desem
Allah’a tevekkül et sen canını sıksan da sıkmasan da her şey olacağına varıyor böyle düşün dua et bol bol

Zeki akkumu çok duydum bingölden giden arkadaşlar vardı 😊 rabbim hakkımızda hayırlısıni versin inşallah 🤲🙏🥰 cnm size ne kadar fiyat verdiler bahçeci de
Ben Aralık ayında görüştüm canım 3 ay bekle dedi bana zamlanmadan önce 10700 dü şuan 14800 ilaçlar 5-7 arası gider muayene tahlil derken 25 gözden çıkarıyoruz bakalım başka şeyler çıkacak mı. Rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize 🥰

Ben Aralık ayında görüştüm canım 3 ay bekle dedi bana zamlanmadan önce 10700 dü şuan 14800 ilaçlar 5-7 arası gider muayene tahlil derken 25 gözden çıkarıyoruz bakalım başka şeyler çıkacak mı. Rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize 🥰
Aminnn cnm benim ilaçlara %50 ila 60 arası zam geldi geçen hafta ben başladım 3 gün sonra zamlandi rabbim emeklerimizi zayi etmesin inşallah kuzum

X