2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

İnşallah çabucak güzel sonuçlar alırsınız bebiş haberiyle yüzünüz güler inşallah Allah hepimize tattırsın bu duyguyu

Hoş geldin aramıza canım iyi ki bu konuyu açmışım birbirimize destek olalım çoğumuzun Mart ayı hayatımızda bir dönüm noktası olacak Rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin inşallah süreçleri paylaşım birbirimizle

Canım benim hayırlısı olsun hakkında. Dilerim bir an önce bebeğine kavuşur bizle paylaşırsın

Geldi olumsuz oldu hiç döllenme olmamış ve hâlâ daha dr bey ile iletişime geçemedik hiç bir açıklama yapılmadı cnm
Hadi bee hayırlısı böyleymiş kuzum üzülme diyeceğim ama boşa birdaha denersiniz inşallah sabır versin Rabbim Bülent hoca neden bir açıklama yapmadı şaşırdım şuan ben Zeki hocaya A desem cevap veriyor adam neyse kendinizi toparlar tekrar denersiniz bakarsın gerek bile kalmaz hayırlısı olsun hakkımızda kuzum

Bende orada başladım Mardin'den gidiyorum yarın yumurta toplamam vardualarınızı bekliyorum

Yarın Bingöle gecicez kuzum ben zeki Akkumu istemiştim bastan eşim her zaman yanımda olamıyor annenlerin yanında olması daha iyi diye Bülent hocayi tercih etmiştik benim gebe kalmakta sıkıntım yok cnm eşim tüp bebek yaptıralım garanti olsun diye denedik inan ben bile şaşkınım nasıl bu kadar ilgisiz olduklarına hemşiresi ile görüştüm laboratuvar dan arayınca ben aradım kliniği sorunun neyden kaynaklandığını öğrenmek için Bülent hoca iletişime gecmedi hemşiresi ile konuştum hiç tatmin edici cvp alamadım maalesef

Doktor çok önemli ben bunu burada bizzat tecrübe ettim , ben ağlayarak çıktım hastaneden iki kere , gerçekten duyarlı olması lazım bir doktorun ve özellikle böyle bir süreçte iş birliği içerisinde olmalı . Hiç pes etme yola devam ve şunu sakın unutma moral çok önemli ..bana tüp bebek bile zor dedi nasıl ağladım anlatamam yatana kadar ... Ertesi gün topladım saçımı açtım bir müzik okumaya araştırmaya başladım , neler yapabilirim tek tek not aldım ,ha olur veya olmaz her şey Allah'tan biz yeter ki mücadelemizi verelim bu sebeple lütfen seni motive edecek şeylere yönel zor olsada dene bak nasıl güzel geri dönüşü olacak

Bende orada başladım Mardin'den gidiyorum yarın yumurta toplamam vardualarınızı bekliyorum

Ben de Elazığ'da üniversitede Remzi Bey' e gidiyorum. Çikolata kisti için 3 aydır ilaç kullanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…