2022 Mart ayı tüp bebek yaptıracak olanlar

Ben su ana kadar memnunum canım. Sperm azlığı sebebiyle gitmiştik biz o yüzden amh yi de bilmiyorum sanırım bakılmadi. Yumurtalar toplandi transfer surecini bekliyoruz. Ben de il dışından gidiyorum muayene edip kan tahlili sonuçlarına bakmadan yorum yapmiyordur o da haklı
İnşallah çabucak güzel sonuçlar alırsınız bebiş haberiyle yüzünüz güler inşallah 🙏 Allah hepimize tattırsın bu duyguyu 🌼

Kızlar selammmm 🌸 Bende 2 aşılama yaptırdım ne yazık ki negatifle sonuçlandı😔 bu ay tüp bebeğe başlıcaz İzmir de İsrael Aruf ile devam edeceğiz🙏🏻 İnşallah herkes pozitifi görüp sağlıkla bebeğini kucağına alır
Hoş geldin aramıza canım iyi ki bu konuyu açmışım birbirimize destek olalım çoğumuzun Mart ayı hayatımızda bir dönüm noktası olacak Rabbim isteyen herkese evlat nasip etsin inşallah süreçleri paylaşım birbirimizle 🙏🏼🌸

Canım stres, hormon dengeleme, rahim kankandırma, yumurta kalitesi hatta transfer öncesi ve transfer sonrası da yapılır bebeğin tutunması için ben martın ortasında başlıyorum tedaviye inşallah 1 ay öncesinden akupunktura başladım canım
Canım benim hayırlısı olsun hakkında. Dilerim bir an önce bebeğine kavuşur bizle paylaşırsın 🙏🥰

Geldi olumsuz oldu hiç döllenme olmamış ve hâlâ daha dr bey ile iletişime geçemedik hiç bir açıklama yapılmadı cnm 😞
Hadi bee hayırlısı böyleymiş kuzum üzülme diyeceğim ama boşa birdaha denersiniz inşallah sabır versin Rabbim 😔 Bülent hoca neden bir açıklama yapmadı şaşırdım şuan ben Zeki hocaya A desem cevap veriyor adam neyse kendinizi toparlar tekrar denersiniz bakarsın gerek bile kalmaz hayırlısı olsun hakkımızda kuzum 🤲🏻

Kaç gün oldu transfer sonrası kaçıncı gün embriyosuydu canım belirti hissediyor musun diyeceğim ama ilaçlardan illa ki ağrı sızı vard
Kaç gün oldu transfer sonrası kaçıncı gün embriyosuydu canım belirti hissediyor musun diyeceğim ama ilaçlardan illa ki ağrı sızı vardır
Benim yaşım 41 .5. denemem. Bana ardışık transfer yapıldı.Bir 3.gun embriyosu 2 tanede 5 gün embriyosu. 4.gün ama hiç bir belirtim yok.Ayok.Agrim yok..Siz ne durumdasınız.Hangi hastanedesiniz

Arkadaşlar merhaba Mart ayında tüp bebek yaptıracak olan arkadaşlar birbirimize destek olalım nerde ne kadara yaptırıyorsunuz hangi süreçtesiniz paylaşalım lütfen 🙏🏼☺️ Kendi hikayem 27 yalındayım 1,5 yıllık evliyim 1 düşük ve 1 kürtajım var hafif kan pıhtılaşmak var amh düşük maalesef ve Mart ayında kısmetse Diyarbakır bahçeci Zeki Akkum da tedaviye başlıyorum Elazığ’da görev yaptığımız için en yakın ve iyi gördüğüm orası var ☺️
Bende orada başladım Mardin'den gidiyorum yarın yumurta toplamam var🙂dualarınızı bekliyorum

Hadi bee hayırlısı böyleymiş kuzum üzülme diyeceğim ama boşa birdaha denersiniz inşallah sabır versin Rabbim 😔 Bülent hoca neden bir açıklama yapmadı şaşırdım şuan ben Zeki hocaya A desem cevap veriyor adam neyse kendinizi toparlar tekrar denersiniz bakarsın gerek bile kalmaz hayırlısı olsun hakkımızda kuzum 🤲🏻
Yarın Bingöle gecicez kuzum ben zeki Akkumu istemiştim bastan eşim her zaman yanımda olamıyor annenlerin yanında olması daha iyi diye Bülent hocayi tercih etmiştik benim gebe kalmakta sıkıntım yok cnm eşim tüp bebek yaptıralım garanti olsun diye denedik inan ben bile şaşkınım nasıl bu kadar ilgisiz olduklarına hemşiresi ile görüştüm laboratuvar dan arayınca ben aradım kliniği sorunun neyden kaynaklandığını öğrenmek için Bülent hoca iletişime gecmedi hemşiresi ile konuştum hiç tatmin edici cvp alamadım maalesef

Yarın Bingöle gecicez kuzum ben zeki Akkumu istemiştim bastan eşim her zaman yanımda olamıyor annenlerin yanında olması daha iyi diye Bülent hocayi tercih etmiştik benim gebe kalmakta sıkıntım yok cnm eşim tüp bebek yaptıralım garanti olsun diye denedik inan ben bile şaşkınım nasıl bu kadar ilgisiz olduklarına hemşiresi ile görüştüm laboratuvar dan arayınca ben aradım kliniği sorunun neyden kaynaklandığını öğrenmek için Bülent hoca iletişime gecmedi hemşiresi ile konuştum hiç tatmin edici cvp alamadım maalesef
Doktor çok önemli ben bunu burada bizzat tecrübe ettim , ben ağlayarak çıktım hastaneden iki kere , gerçekten duyarlı olması lazım bir doktorun ve özellikle böyle bir süreçte iş birliği içerisinde olmalı . Hiç pes etme yola devam ve şunu sakın unutma moral çok önemli ..bana tüp bebek bile zor dedi nasıl ağladım anlatamam yatana kadar ... Ertesi gün topladım saçımı açtım bir müzik okumaya araştırmaya başladım , neler yapabilirim tek tek not aldım ,ha olur veya olmaz her şey Allah'tan biz yeter ki mücadelemizi verelim bu sebeple lütfen seni motive edecek şeylere yönel zor olsada dene bak nasıl güzel geri dönüşü olacak🌼

Arkadaşlar merhaba Mart ayında tüp bebek yaptıracak olan arkadaşlar birbirimize destek olalım nerde ne kadara yaptırıyorsunuz hangi süreçtesiniz paylaşalım lütfen 🙏🏼☺️ Kendi hikayem 27 yalındayım 1,5 yıllık evliyim 1 düşük ve 1 kürtajım var hafif kan pıhtılaşmak var amh düşük maalesef ve Mart ayında kısmetse Diyarbakır bahçeci Zeki Akkum da tedaviye başlıyorum Elazığ’da görev yaptığımız için en yakın ve iyi gördüğüm orası var ☺️
Bende orada başladım Mardin'den gidiyorum yarın yumurta toplamam var🙂dualarınızı bekliyorum🙏

Ben de Elazığ'da üniversitede Remzi Bey' e gidiyorum. Çikolata kisti için 3 aydır ilaç kullanıyorum

X