2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    275
Kuzum doktora gittin mi
Gittim kuzum haftaya çağırdı beni tekrar .
Okuduğun kadarıyla yerlesme kanaması senin yaşadığın panik yapma uzan hep tuvalet dışında kalkma ve bol su iç ben geçenlerde yaşadım bı lekelenme 8+3 haftaligim doktor yerleşme dedi bu haftada yerleşmeyi ilk defa duydum 🤦🏻‍♀️ sürekli dinlenmen ve bol su içmek yeterli ağrı sızı çok normalmiş yerleşme olurken kan miktarı artarsa ve rengi kırmızıya dönmeye başlarsa bı acile vs git iğne ilaç falan veriliyor . İçini rahat tut rabbimin izniyle bebisin seninledir 🤲🥰
Devam etmedi kuzum çpk şükür. Sürekli kontrol ediyorum perşembe hününe randevu aldım. 17 sinde gideceğim, dr lar grev yapacakmış 14-15-16 Mart
Devam etti mi acaba
Yok devam etmedi kontrol editörüm sürekli
Canım doktorun varsa irtibat kurabileceğin bi danış istersen benim de cumartesi açık kahve akıntım geldi kasılmalar da vardı doktorum önce beta istedi yuksek çıktığı için progesteron başladık o günden beri çok şükür rahatım tekrarlamadı
Vanım doktorum yok ilçede oturuyoruz burdasabit doktor bile yok :KK43:

Gittim kuzum haftaya çağırdı beni tekrar .

Devam etmedi kuzum çpk şükür. Sürekli kontrol ediyorum perşembe hününe randevu aldım. 17 sinde gideceğim, dr lar grev yapacakmış 14-15-16 Mart

Yok devam etmedi kontrol editörüm sürekli

Vanım doktorum yok ilçede oturuyoruz burdasabit doktor bile yok :KK43:
Yerlesmedir o ama sen dikkat et yine de uzan herşeyin ayağına gelsin 😁😁 bı tek yemek yemeye ve tuvalete kalk 🥰

Merhaba😊 Benim son adet tarihim 11 Şubat.7 martta idrar testinde silik çizgi görerek kan vermeye gittim ve btahgc-28 çıktı ardından 9 martta tekrar kan verdim ve 96 çıktı 😊 Pazartesi günü keseyi görmeye gideceğiz hayırlısıyla🙏🏻 Beni de eklerseniz çok sevinirim🥰

Canım teşekkür ederim ama.diyorum ki keşke o gün gitmeseydim öğrenir öğrenmez en azından bu hafta bekleseydim beta 600du akşamı doktora koştuk. Tekrar beta istemedi Gerçi iki gün sonra gel dedi oda 5+1 e denk geliyordu çok şükür göründü ama işte cidden kendimize eziyet çok araştırmak :KK43: Haftaya Perşembe 6+1 oluyor cagardi umarım herşey yolunda kelimesi i tekrar duyarım
Benimde öyle canım haftaya perşembe kalp atışı için 6+1 oluyor inşallah duyarız 😊

Kızlar keseyi gorduk çok şükür henüz çok küçük dedi vajinal görebildik ilk fotoğrafımızı almış olduk 😍
Bir de cay kahve ilk üç ay tümden yasakladı doktorum sadece ıhlamur içebilirsin abartmadan dedi, ilişki serbest, egzersiz serbest, ağrı olursa normal korkma dedi.
Daha önce kayıplarım olduğundan oksapar iğne verdi karından vuracakmisim.
Bir de prednol 4 mg tup bebek tedavisinde veriyoruz dedi ama içime sinmedi o ilaç tüp bebek yaptıran arkadaşların bilgisi var mi bu konuda kortizol ilaciymis kullanan var mı
Gerçekten çayı yasakladı mı, ben çaysız duramam ki yaaa 😔 umarım bana söylemez 😄

Canlar Sonucum çıktı 😊Coşmuş maşallah 🧿

Screenshot_20220311-120500_e-Nabz.jpg

Eklentiler

• Screenshot_20220311-121310_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20220311-121310_e-Nabz.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 29
Canım benim daha önce kaybim olduğu için yasakladı riskli gruba koydu direkt beni iki yudum falan dedim ama yok ikna edemedim 😂

Kuzum gayet güzel ya en son kaçtı nasıl fırlamış bu boyle acaba ikiz mi 😍
Canım ilk defa baktırdık biz betaya .Erken yumurtladım bu ay 5 haftaya tekabül ediyo, ikiz tek artık girdik bi yola :KK200:

Canım ilk defa baktırdık biz betaya .Erken yumurtladım bu ay 5 haftaya tekabül ediyo, ikiz tek artık girdik bi yola :KK200:
Yaa tamam tamam sen zaten dun öğrenmiştin kuzum ben başkasıyla karistirdim 😂 hayırlısı olsun en iyisini sen yaptın içimizde valla ben bir haftadır arttı mi diye içim içimi yiyordu benim pazartesi 622ydi bugün keseyi gördüm cok sukur sende haftaya görürsün hayırlısıyla 🙏

Yaa tamam tamam sen zaten dun öğrenmiştin kuzum ben başkasıyla karistirdim 😂 hayırlısı olsun en iyisini sen yaptın içimizde valla ben bir haftadır arttı mi diye içim içimi yiyordu benim pazartesi 622ydi bugün keseyi gördüm cok sukur sende haftaya görürsün hayırlısıyla 🙏
aynen tatlım dün yaptım testi sabah.BAT 8 Marttı bekledim erken test yapmak içimden gelmedi. Günüm geçince yaptım evde çifti gördüm bugünde kan verdim işte

Yerlesmedir o ama sen dikkat et yine de uzan herşeyin ayağına gelsin 😁😁 bı tek yemek yemeye ve tuvalete kalk 🥰
Ahahahhha ayyyy ne güzel olurdu ama bu küçücük şehirde tek başımayım😔😔😔 😂😂 7 yaşında kız var okula gönderiyorum öğlen geliyor yine gidiyor . Akşam için yemek hazırlamak lazım😂

Kızlar keseyi gorduk çok şükür henüz çok küçük dedi vajinal görebildik ilk fotoğrafımızı almış olduk 😍
Bir de cay kahve ilk üç ay tümden yasakladı doktorum sadece ıhlamur içebilirsin abartmadan dedi, ilişki serbest, egzersiz serbest, ağrı olursa normal korkma dedi.
Daha önce kayıplarım olduğundan oksapar iğne verdi karından vuracakmisim.
Bir de prednol 4 mg tup bebek tedavisinde veriyoruz dedi ama içime sinmedi o ilaç tüp bebek yaptıran arkadaşların bilgisi var mi bu konuda kortizol ilaciymis kullanan var mı
Benim bir ablam kullanmisti prednolü tekrarlayan dusuklerde vucut bebegi yabanci madde olarak algiliyor bunu algilamasin diye kullanmisti

Benim bir ablam kullanmisti prednolü tekrarlayan dusuklerde vucut bebegi yabanci madde olarak algiliyor bunu algilamasin diye kullanmisti
Simdi ben de araştırıyordum canım evet bazı bağışıklık sistemleri bebeği atmaya çalışıyormuş o baskılansın diyeymis bakalim şifa olur inşallah güzelce tutunur 10 gün sonraki randevumda belki bıraktırır doktorum duruma göre

Ayyy ben gidene kadar da inşallah beta değerim artar keseyi görürürüm sonrada bebişimi :)
8 Mart 5.10
10 Mart 31.29 dü :)
17 martta kaç olur acaba 😍

X