Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim hala sol tarafım ağrıyo ne zaman geçecek resmen kramp çok saçma yumurtlamadan beri var kist mi kız bu ama çatladı çatlamasa kist olmuyomuydu neyse beynim yandı yine

Bende akıntı dışında belirti yok bir de ateşim var yani normalden fazla sicaklik var üstümde ama yumurtlama testim silik bugün

Bende akıntı dışında belirti yok bir de ateşim var yani normalden fazla sicaklik var üstümde ama yumurtlama testim silik bugün
Sen değerlendirmeye devam et canım yumurtan catlamistir bence o testleri ben hiç kullanmadım bilmiyorum. Ben gebe kalamadim zaten bir kere klomen ve iğne kullandım Mart ayında. Haziran'da rahim filmi cekilecem

Merhaba kızlar günaydın durumlar nasıl Ben bugün doktora gidicem ooff çok darlanıyorum kötü bişey derse diye ya Allah rızası içinde biri beni buralardan söküp alsın yapıştım kk ne sürekli burdayım çıkamıyorum help meee

Selaaaaam Herkes haziranda iki kalpli olsun insallah 6 haziran beklenen adetim.. Guzel haberlere olsun

İyiyim askım indi kasıklarım ama ole akıntı fln olmadı kontrolüm var bakalım catlamıslarmı sen nasılsın
Bende iyiyim kuzum şimdi kontrolden geldim doktor dediki belki müdahale etmeden gebe kalacaksin hatta bugun 7. Hastamsin hsg filmi cekip getiren diğer 6 tanesi gebe bile dedi ayin 7 sine sira verdi adet olursan gel dedi bat tarihime göre..ama olmazsanda sabah hemen gel 7 sinde kan ver dedi yani doktor benden cok umutlu

Günaydın kızlar beyaz süt kesiği gibi mi artık nasıl adlandırcğımı bilmiyorum öyle akıntım olmuş. İğne etkisiyle hamilelik akıntısı mı ne

Ay ne güzel canım sen bu ay çektin demi öyle hatırlıyorum kaç gün oldu çekeli. Hemen çıkmıyor mu ki sonuç bugün neden gittin ki

Sende yapışıklık vardı demi canım öyle hatırlıyorum. Halloldu demi. Bide canım bende Haziran'da cekicem kaçıncı gün gitmem gerek. randevu direk kafama göre alamıyorum demi doktora gözükmem gerek önce
Kuzum ben ayin 13 unde cektirdim bugun kontrolum vardi kontrole gittim benim sonuclari doktor hemen vermişti 13 ünde

Günaydın canım. Çatlama iğnesinden sonra Dr beni kontrole çağırmıyor adet olursan gel diyor.. İğne olduğum günü saymazsam 8.günüm
Ben giricem smdi canım benimki cagırıyo bakıyo çatlamısmı ona göre progestana baslatıyor 10-12 gün arası bakalım ne dicek iyi az kalmıs senin hadi insallah

özelde cektirceksen adet olunca ara bitimi hesapla öyle randevu al mesela banyo yapiyoruz ya adet sonrasi ertesi güne alabilirsn ben özelden aldim randevu direk hsg cekimi icin..

Anladım canim Nisan ayında doktorda bana adet bitimi iki üç gün içinde cekilmen gerek ilişki olmasın falan demişti hatta ama ben yine öncesinde doktora gitsem mi diye düşünüyordum sisteme biseyler girer mi acaba diye kafama göre belki alamam diye. Yani açıkçası bı daha yine muayene için bir de para vermek istemiyorum o yüzden sordum teşekkür ederim
özelde cektirceksen adet olunca ara bitimi hesapla öyle randevu al mesela banyo yapiyoruz ya adet sonrasi ertesi güne alabilirsn ben özelden aldim randevu direk hsg cekimi icin..

A a a güzel haberler canım ya hadi ins mis gibi acıldı tüpler öle düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…