Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çatlamayınca mı ağrırmış öyle? Geçen ay benimde aşırı sancım vardı bu ay öyle olmadı hiç ağrım olmadı. İşe yaramıyor diye düşündüm
Kuzum işte iğneyi dün sabah 8 de vuruldum dün aksam hafif bir akıntı geldi ama bugünden beri yürüyemiyorum kasıklarım patlıcak şiş hala diperleri çatlamadı bence yeni 36. Saatim doldu 48 aaat içinde hepsi çatlaması gerekiyor

Canım ağrıdan dolayı çatlamamistir diye düşünme. Ben regl olana kadar da göğüs ağrım kasık ağrım devam etmişti iğneden sonra

Canım ağrıdan dolayı çatlamamistir diye düşünme. Ben regl olana kadar da göğüs ağrım kasık ağrım devam etmişti iğneden sonra
Çatlar heralde akıntım olunca anlıcam yarın ztn doktor kontrolüm var bide 3. İğnem kuzum ezberledim herşeyi valla

Kızlar bugün klomen biteli 9. Gün ama ben hala yumurtlama belirtisi yaşamadım ovulasyon testi yaptım böyle çıktı siz ne zaman yumurtlama gördünüz

Eklentiler

• IMG20220523204658.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 23
Kızlar bugün klomen biteli 9. Gün ama ben hala yumurtlama belirtisi yaşamadım ovulasyon testi yaptım böyle çıktı siz ne zaman yumurtlama gördünüz
Klomen bittikten sonra ki 3. gün kontrole gittim o gün iğne oldum sonra ki iki günde yoğun akıntım oldu. O günler yumurtlama gördüm muhtemelen

Bende de akıntı oldu iğneden sonra az birşey. Ay kist olmasında Allah korusub

Canım benim ağrım önce başladı çok sancılıydı geceden başlamıştı ağrım sabah kanamam başladı kahverengiyle sonra normale döndü ertesi gün 6 7 gün sürdü normal adet kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…