Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Tlfnla al randevu direk git ekstradan muayne ucreti vermene gerek yok kuzu

Kizlar merhaba mayis topiginde varimda burada da olmak istedim bat 1 haziran ve cuma aksamindan beri kahverengi pembe arasinda kanama geliyor bugun iyice azaldi 1 ped bile doldurmuyor sizce yerlesme kanamasi olabilir mi?

Ayy bende gidecem çok gerginim şuan randevu ta 15.00 da inşallah kotu birşey çıkmaz canim..

Ben de şimdi famera ile tedavime başladım. Haziran da nasıl sonuç alacağız bakalım. Ben de sonradan eklenebiir miyim acaba :))

Kızlar 14unde reglim bitti. 15inden beri ovulasyon testi yapıyorum. Sırayla dizdim sadece 17sinde yapamadım evde değildim diye. Gittikçe siliklesti bu çizgi kasıklarımda ağrı vs de var oysa ki. Anlamadım bir türlü acaba yumurtlamam olmuyor mu ? Şu an 16. Gündeyim reglimin birinci gününden itibaren sayinca. Uygulamalara göre yakın tarihte bir iki gün içinde yumurtlama olması gerekiyor doktora da gitmedim bu ay da geçsin demiştim. İki saat beklemedim bir saat bekledim en son testi yaptığımda ama yine de bu kadar silik çıkması kafamı karıştırdı. Siz ne diyorsunuz ?

Canim birden belirebiliyor yumurtlama veya olmayadabiliyor ama sen akinti ve agri fark ediyosan dedigin gibi bir iki gune gorebilirsin yumurtlamayi devam et. Bende hep 1 saatte yapiyorum net goruyorum

Canim birden belirebiliyor yumurtlama veya olmayadabiliyor ama sen akinti ve agri fark ediyosan dedigin gibi bir iki gune gorebilirsin yumurtlamayi devam et. Bende hep 1 saatte yapiyorum net goruyorum
Ya kasik agrilari falan hissediyorum dünden beri hatta bugün yarın yumurtlama olur diyordum iki saat su içmeden yaptım bugüne kadar ama bugün sadece bir saat bekledim sadece o da çok silik çıkınca yumurtlamadim mi acaba dedim. Birkaç gün daha bekleyeyim o zaman

Canım benim 13. Gün baya ağrım oldu alt karnımda kasıklarda ama 16. Gün yumurtlamayı gördüm demekki büyüyorlardı seninde şuan büyüyor muhtemelen.

Kızlar evde 5 tane test var onlar bana bakıyor ben onlara ama çok erken, zaman da geçmiyor kendimi temizliğe verdim ama buraya bakmadan da yapamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…