Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canıımm ne yaptın ne dedi doktor
Kuzum çatlamıslar ufak kist vardı o da catlamıs dedi temiz dedi ama sagda yumurta varmıs hala soldakiler sabah çatlamıs dedi güzel begendim dedi birlikte olun ddi dünden olmustuk ins bulusmuslardır :) bugünde cnku gece anca yaparız artık sans bakalım

Insallah canimmmm benim karninda bir can bir ruh olmustur ve seninledir

Devam devam bir gun oncesi cok silik olup sonrasinda sakkadanak ciktigi oluyo 2 saat daha garanti tabi ki ama ben bisey icmeden duramayan bi insanim su kahve cay mutlaka 2 saat zulum bana 1 saat tutup yapiyorum testlerimi gayet net sekilde de cikiyo aklinda kalmasin

Oh tamam o zaman yapmaya devam ediyorum ne diyeyim atarım sonraki günleri de. Beklemedeyim yumurtlama olsun da değerlendirelim diye ajjdjsk

Selammm beni de ekler misiniz sat 21 Mayıs bat 12 haziran bu üçüncü ay ikinci denememiz ilk denememizde kimyasal geçirmiştim. Bayram sebebiyle diğer ayı kaçırdık. Bu ay çok umutluyum inşallah nasip olur bekleyen herkesin hayırlısı ile kucağının dolmasını diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…