Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya bana da zor oluyo deyiverinde bende gebe kalayim 1 senedir deniyorum tik yok

Bana doktorum haziran dedi eğer bu sefer de olmazsa. Femara+ovitrelle kullanıyorum senin tedavi şeklin
Martta ilk defa klomen ve çatlatma iğnesi kullandim nisan da tekrar gittim olmayinca ramazan bu ay o yüzden gelecek ay rahim filmi çekelim eşinde bu ay ürolojye gitsin onunda sonuçlarına bakalım dedi. Eşimin değerleri normal çıktı. Bu ay ben gidemedim malesef artık Haziran'da gidicem rahim filminden sonra da gidişat ne olur bende bilmiyorum

Senin bat ne zaman yenisi
Benide ekler misiniz? 18 mayısta regl olmam gerekiyordu. 19 unda peçeteye leke geldi, aksamında iliskiye girdik pedimde leke vardı, suan hic bisey yok. Reglden 10 gün önce göğus hassasiyetim vardi ve sular seller gibi akintim vardi , kasıklarımı biri cimcikliyormus gibi aciyordu igne batarcasina cekilircesine, bugün de erken gebelik testi aldim 2. Cizgi silik çıktı anlamadim, 1 yildir evliyim ve evlendigim gunden beri cocuk denemesi yapiyoduk, sonra Yeni test yaptim hic bisey cikmadi gibi gözüküyordu ma böyle şaşı olacak kadar bakarsan cok silik bi cizgi var gibiydi ama dün kahve lekelerim geldi bugun kirmizi gördüm adet oldum sanirim.
Ama yine de kan testi verdim , bugun hormon testi de verdim ah ah ya

Son adet tarihim 22 23 nisandı beklenen adet tarihimde 18 mayısti

Yeni bat ne zmaan canim

Merhaba arkadaşlar benide ekler misiniz listeye sat 3 mayıs bat 7 haziran

Hormon ilacıysa yapar kuzum bendede oldu tüylenme vitaminler fln da saç uzatması yapar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…