Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok iyi yapmışsın bizimkiler de bilmiyordu ilk denemede hamile kalmıştım ben. Annelere söyledik tabi. Sonra düşük yaptım. Düşük yapınca akrabalar duymuş oldu. Şimdi hamile kalsam da söylemeyi düşünmüyorum. Herkes anlayışlı yaklaşmıyor maalesef. Biliyor olmaları beni de rahatsız ediyor bakışlarından bile anlam çıkarıyorum insanların. Tavsiyem Hamile kalsan da kalp atışını duyana kadar paylaşma kimseyle

Bekle bakalım kuzum geneldr 18. Gün gebelik yoksa en geç regl olunuyor ztn ins değerin yükselir

Hosgeldin kuzucum nasılsın ne durumdasın yoktun evet bayadır
Balım sağolasın ya ev işi çocuk hastane git gel derken baya yoruldum bu ay bende bı tuhaflık var ama çıkar kokusu 4 güne birde dişim arada şişti indi kökünde lezyon çıktı açıkçası korunmadikta bu ay olur mu bebiş bilmiyorum ama az önce leke geldi benden daha 4 gün var bata hayırlısı ne diyim aklım sizdeydi ama misafirim de gelen giden çok oldu ben bile anlamadım bu ara yaşadığım yogunlugu

Çevre baskısının adı batsın Hemi o baskılar yüzünden stresten 2 kayıp yaşadım ben elimde olmadan girdim strese olmuyo çocuk vs derken ikiside 6 haftalık gitti
Hadi ya üzüldüm canım maalesef yönetmesi zor bir süreç bu. Benim de kaybım oldu. Düşük yaptığımı duyan akrabalar çocuğu olmuyor muydu? Tedaviyle mi olmuştu diye sorular sormuşlar. Halbuki ilk defa deniyorduk. Nasip olmadı ne yazıkki. İnsanlar çok hadsiz ve gereksiz meraklılar.

Benim bilgim var canım eş paketi alıyorsun eşinle birlikte kullanıyorsun eşinde sperm sorunu varsa ona ek olarak azosperm ekliyorsun kilon varsa adalis pcos varsa advictor ilave edebilirsin
Anladım canım çok teşekkür ederim. Bu ikinci ayımız sayılır bir dış bir kimyasal gebeliğim var. Bata 4 gün kaldı testlerim negatif olmazsa birkaç ay denemeli mi yoksa mfk ürünlerini istemeli miyim bu konuda tavsiyen var mı

Kesinlikle sana katılıyorum. Ben cinsiyeti bile belli olana kadar annem harici kimseye söylemeyi düşünmüyorum. Zaten eşimin ailesi kız bebek çok istiyor. Küçük kaynım ben ikinciye hamileyken buda erkek olursa gözüme gözükme gibi bişey söylemişti 16 yaşında kendisi ama acayip sinir olmuştum. Zaten sağlıkla ilerlemediler kürtaj oldum. Hatta oğluma hamileyken cinsiyeti öğrendiğimizde kayinvalidem çok bozulmuştu bekleyelim değişir o demişti kendisinin 4 oğlu var. Madem öyle sen doguraydin kız. Ayy sinirlendim yine

Malesef öyle sanki derdimiz onları gerdi eee dedikodu yapacak malzeme lazım onlara kız boşver bak ben bosverdigim anda kızıma hamile olduğumu öğrendim kızım şuan 5 buçuk yaşında şimdi tutturdular niye uşak yapmiyon yoksa olmuyo mu felan yerde doktor var bende spiral var diyorum kız okula baslicak falan sussturuyorum

Canım sen geçen ay hamile değilmiydin ben mi yanlış biliyorum

Kizlar çıktım 16 mm yumurta varmış ve küçük küçük polikistik multikistik çıktı o ney bilmem regl 2 gün gelirsin bakarım dedi. Bır de polip tarzı birşey varmış ama emin değilim dedi bilmiyorum yaa regl ile sokulur belki kimyasaldan sonra oluşmuştur dedi. Bu ay da olmazsa rahim filmi ve sperm testi istedi.

Probleminiz fln varmı canım eger doktora gitmek gibi planın yoksa bir ay dene istersen ben 4 aydır doktorlara gittim hep hormonlardan bıktım yoruldum tedavilerden o yüzden mfk aldım bu ay olmazsa tekrar sipariş edicem beklemedeyim

Geçmiş olsun kuzum alttan ulstrasyon ile mi bakti

İnşallah bu ay olsun bebiş yaaa herkesin duası kabul olsun

Canım sen bu ay kac kez yumurtladin maşallah

Bekle bakalım kuzum geneldr 18. Gün gebelik yoksa en geç regl olunuyor ztn ins değerin yükselir
İnşallah canım ya zaten karar verdim MFK kullanıcam hazır ilacımda var femara onuda kullanıp kez daha iğneleme yaptırıcam ama mfk da hangi ilaçları kullanmam gerektiğini bilmiyorum kafam çok karıştı eşimde hiçbir problem yok zaten alsında bende de yok ama

Ay dayanabilirsem anneme de söylemem Eşim söylemek istememişti zaten en azından anneler bilsin demiştim. Beta da güzel ilerliyordu çünkü ne bileyim böyle olacağını. Sonradan çok başımın etini yedi ben sana demiştim söyleme deyip durdu. O yüzden temkinliyim. Belki iyi niyetle söyleniyor bazı şeyler ama insan o psikolojide aynı şekilde karşılayamıyor.

Kızlar merhaba adet tarihimi bilmiyorum hesaplamadim sitrese giriyorum diye tüm programları sildim öyle deniyorum bu ay geçen ay incir kürü ve soğan kürü denemiştim adetim 10 gün gecikti sonra doktor Tarnusal verdi adet söktürücü Hamile değildim öyle yani bakalım bekliyorum bu ay herşey de normalmiş ama kürler sağlıklı adet düzenini yumurtalarin olgunlaşma hızını değiştiriyoruz bu yüzden düzenli adet görenler yapmamalıymis bilginize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…