Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay hiç testim yoookkk sjjsjsj pazartesi gittim kan verdim beta HCG 0.0 çıktı ama doktor da dedi varsa da çıkmayabilir reglimin geçmesini bekleyelim dedi. Bugün yumurtlamadan sonra 12. Gün
bende pazartesi günü baya rahatsızlandım eşim hastaneye götürdü iğnenin 15. günüydü adetimde gecikme vardı kan tahlili yaptılar 1.20 çıktı normalde negatif. Ama benim kan sayımlarım vs. hepsi hep düşük çıktığı için birkaç gün daha bekle yükselebilir seninki biraz farklı bir durum dedi başka hastaneye daha gösterdik oda aynısını dedi bakalım cuma hastaneye gidicem hala adet olmadım hayırlısı artık

Kızlar yumurtlamadan sonra 11-12. Gün idrar testlerinde çıkabiliyor. Kana ne zaman geçmiş oluyor bilginiz var mı?
genelde kanda 14-15 günden itibaren oluyor doktorum bana kesin sonuç almak istiyorsan 16sından evvel yaptırma dedi ki ben rahatsızlanınca hastanede yapmak zorunda kaldırlar sonuç 1.20 çıktı yükselip yükselmiceni öğrenmek için cuma günü tekrarlanacak denildi

Olabilir neden olmasın. Hamile değilsen bile reglin düzene girmiş bu da sevindirici bence
Ay aynen öyle ya çok şükür. Yani 15 günde bir regl olduğum zamanlar oturup ağlıyordum sürekli adetim diye çok kötü gerçekten shsjjsks. Nromalde seviniyorum ilk başta da hep öyle diyordum sonra bir gaza geldim burası yüzünden gebeyimdir diye düşünüyordum kasik ağrılarım başlayınca regle 3-4 gün kala oturdum ağladım hamile değilim regl geliyor diye. Ay noluyosa yani bana da daha ikinci ayımız denemede shsjjs

Biraz daha bekle canım kesinlikle herkesten herkese farkediyor kiminin regle iki gün kala brta 35 çıkıyor kiminin birkaç gün geçiyor 11 civarı çıkıyor gebeliğini öğreniyor yani her şey olabilir yükselebilir de değerlerin

Evet çıkmaması çok normal bence ben de şuan bilerek gitmiyorum aslında biraz daha artsın diye değer
Aynen ben yumurtlamadan sonra 10. Gün girmiş oldum pazartesi onuncu gündü. Bugün daha yeni 12. Reglim de bugün normalde hala gelmedi bakalım varsa vardır yoksa da mis gibi düzene girdi reglim yumurtlama da gördüm çatlama da daha ne isterim

Off evet insan hemen olcak zannediyor, beklentiye giriyor. Bu kadar zor olduğunu bilsem daha erken başlardım

Benim adetlerim düzensiz bir de kendimi hamile sanma sürem daha da uzuyor hadi bakalım inşallah olmazsın
Ya bu düzensiz adet gerçekten çok sinir bozucu. 2 ay döngünün 36.gününde adet oldum öncesinde erken oluyorum diye o ara acaba hamile miyim diye günlerim geçti. Neyse 36. Güne kadar olmayabiliyor derken geçen ay 26. Günde adet oldum. Bu seferde 30.gündeyim hala olmadım.. Bi öyle bi böyle. düzenli olsak mis gibi gününü bekleriz. Tam hamile gibi hissedicem içimden bi ses yaaapmaaa yeme o zehirli oku diyo

Evet çok yanıltıyor insanı düzensiz adet. Kafa yorucu yani. benim bazen 50-60 günleri bulabiliyor bir de

kıslarrr mfk ile ilgili bilgi verebilecek olan var mı tek bir karışım mı geliyor vitaminlerden bahsedenler olmuştu. Onlar ayrı olarak mı kullanılıyor ?

Yok kuzum sayılmıyor ya bende 22 sinde vurulmustum işte onu da sayarsam 18 oluyorum bebde gerçi benim umudum yok valla
Valla benim ezelden bedri yok sanki hiç olmicakmış gibi doktorumda bana say o günü dedi diye ben sayıyorum ya Ben bide pazartesi acile gittim rahatsızlandım biraz kan tahlilinde 1.20 çıktı benim kan sayımlarım ezelinden beri düşük olduğu için artabilir biraz bekle dedi 2 ayrı hastanede ama asla ümidim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…