Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
O doktorunda ismini duymuştum
Kizlar ben bugun gittim doktora maalesef yumurtaliklarimda kitleler çıktı. Normal yolla Gebeliğe engelmis 6 ay deneriz dedi. bazıları çikolata kistiymis ama tam göremedikleri oldu. Renkli MR giricem dua edin benim icin 6 ay dogal surece bakariz dedi olmazsa direk tüp bebek olur dedi cok moralim bozuldu

Off evet insan hemen olcak zannediyor, beklentiye giriyor. Bu kadar zor olduğunu bilsem daha erken başlardım
Valla ben daha erken olsa istemezdim yaa. Yeni evliydik birbirimize yeni alıştık her şeyi düzene oturttuk. Bir buçuk sene oldu daha evleneli. Üstelik 23 yaşındayım. 30a kadar yolu var istediği zaman gelebilir bebikom ahsjjs

Ya kuzummm sıkma canını kaç gündür doğru düzgün giremedim hep aklım sendeydi herşey çok güzel olucak kuzum benim ayakta durmaya çalış

Ya canım benim ümidini hiç kaybetme. Artık tıp o kadar ilerledi ki hiçbir şey olmaz Allah'ın izniyle belki tüp bebeğe bile gerek kalmadan hamile kalırsın hiç üzülme tüp bebek olsa da zaten artık çatır çatır hamile kalıyor jherkes üzülme hiç

Senin yaşın küçükmüş canım hiç acele etme ben 27 yaşındayım. Bizim de ağustosta 2 yıl olacak. Allah bilir en doğru zamanı da inşallah uzamaz daha fazla. Çevre baskısı da strese sokuyor insanı

üzülme canım herşey Allah'tan. Çok yakın bir arkadaşım içinde aynı şeyi söylemiştir doktoru, korunmayı bıraktığı ilk ay hamile kaldı :) Nasipten öte yol yok. Stres yapmadan dene bakalım

Ay aynen öyle gerçekten bence şu gebe kalma sürecinde en etkili durum ya. Ben de o yüzden evlendigim günden beri istemiyorum şu an daha düşünmüyoruz diyorum. Gebelik düşündüğümuzu anneme bile söylemedim. Herkes istemiyoruz sanıyor o yüzden de kafam rahat. Düşünüyoruz desem her ay hani hani derler bir de onla ugrasamam valla ajjsjsk

Adete 4 gün var ve bugün kahve rengi bir akıntı geldi benden sanki adet olcakmiskm gibi de sancım var bu ay da olmayacak galiba lekelenme var

Çevre baskısının adı batsın Hemi o baskılar yüzünden stresten 2 kayıp yaşadım ben elimde olmadan girdim strese olmuyo çocuk vs derken ikiside 6 haftalık gitti

Ne kadar güzel boyle olumlu düşünmeniz yeni evlisiniz daha yasiniz genc ben 24 yasindayim 4. seneye giriyoruz artik 2. seneden sonra cok istedim ama olmayinca daha cok stres yapip uzuldum stres en buyuk dusman insallah en kisa zamanda guzel haber alirsiniz

Kızlar bilgisi olan lütfen cevaplayabilir mi iğnenin 14.gunu bugün belim ağrıyor karnımda şişlik var ve beyaz akıntı çok uzayan değil sadece akıntı beyaz acaba adet öncesi akıntısı mi bildiklerimi de unuttum adet öncesi mi olurdu bu akıntı beyaz

Valla ben doğru bildiğim herşeyi unuttuğum için bilemem ama ins bebeistendir

Canım benim moralini bozma. Sana tavsiyem vakit kaybetmeden birde perinataloğa Doç. Dr. Özgür Bige'ye gözükmen. Tekirdağ da kendi özel kliniği var. Tek doktorla kalma lütfen

kıslarrr mfk ile ilgili bilgi verebilecek olan var mı tek bir karışım mı geliyor vitaminlerden bahsedenler olmuştu. Onlar ayrı olarak mı kullanılıyor ?
Benim bilgim var canım eş paketi alıyorsun eşinle birlikte kullanıyorsun eşinde sperm sorunu varsa ona ek olarak azosperm ekliyorsun kilon varsa adalis pcos varsa advictor ilave edebilirsin

En büyük düşmanın üzüntü ve stres bunu hiç unutma… çok yakınımda çocuğu olması imkansız kişilerin 2-3 çocuğu oldu şimdi ki sende doktor 6 ay olabilirlik görmüş sonu güzel olacak inşallah hep olumlu düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…