Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sakin ol kuzum bak bana 4 sene boyunca hiçbir yolla çocuğun olmaz dediler şimdi ise herşey yoluna girdi biraz zamana bırak
Oyle canim zamana birakmak düşünmemek en iyisi aslinda. Allahim isteyen herkeze nasip etsin sonuclarimi toparlıyim baska doktorlarada danisicam

Amin canimm Allah'ım isteyen herkese nasıp etsin valla ilk duyunca cok uzuldum O ne sacmalikmis 64 kg fazla mi benim cevremde ne insalnlar dogurdu ne kilolarla Allah isteyince hersey olur

Tesekkur ederim iyi dileklerin icin çikolata kistleri degilde baska varmis onlara da simdi MR da detayli bakicaklar onlar risk olusturabilir dedi. Alkol sigara vs. Kullanmiyorum. Sonuclarimin hepsi ciksin bakalim cok moralim bozuldu sabah sabah

Amin canimm Allah'ım isteyen herkese nasıp etsin valla ilk duyunca cok uzuldum O ne sacmalikmis 64 kg fazla mi benim cevremde ne insalnlar dogurdu ne kilolarla Allah isteyince hersey olur
İşte beyin eksik olunca ondan öyle düşünüyorlar tek doktorla kalma hamile kalsan bile 2ci bı doktora git eğer ben öyle yapmasaydim kızımı boş gebelik diye alcakti doktor

Evet 6 ay dogal yollarla takip edelim dedi olmazda o gordugu kitle ile birlikte yumurtalarinida toplariz iki islem gorme dedi sonuclarimin hepsi ciksin bakalım ne dicekler

Tesekkur ederim iyi dileklerin icin çikolata kistleri degilde baska varmis onlara da simdi MR da detayli bakicaklar onlar risk olusturabilir dedi. Alkol sigara vs. Kullanmiyorum. Sonuclarimin hepsi ciksin bakalim cok moralim bozuldu sabah sabah
Korkuya endişeye hiç kapılma stresten uzak durmak çok önemli MR sonucun inşallah tertemiz çıkar bizi üzecek şeyler olsa bile uzman bir doktor ve uygun tedaviyle en yakın zamanda önce sağlığına sonra bebişine kavuşursun inşallah sana dua edeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…