Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne güzel senin bütün sürecin belirliymiş inşallah güzel sonuçlanır

Yani bizi heder ettin test yapmayarak
Sonuna kadar direnicem artık üzülmek istemiyorum ya olcaksa da gelir geciksin biraz daha ole yapcam 20. Günde gelmezse bakarım son zamanlarda kızlar hep görüyoruz hepimiz üzülüyoruz bide tam seviyoruz derken o yüzden test mest yok

Ne güzel senin bütün sürecin belirliymiş inşallah güzel sonuçlanır
Aminn inşallah benim hep bu şekildeydi ama olmuyor rabbim ne zaman uygun görürse artık o zaman bir iki ay daha bu şekilde akışta ilerlicez olmazsa aşılamaya geçicez her şeye bakıldı çünkü Amh hormon testleri sprem tesleri rahim filmide sok noktaydı bir sorun çıkmadı çok şükür ama olmuyor bekleyip görcez

Benim adetlerim düzensiz bir de kendimi hamile sanma sürem daha da uzuyor hadi bakalım inşallah olmazsın
Ay benim de şu şekilde oldu. Arlaikta da ben doğum kontrol hapıni bıraktım ama uzun süre düzene girmedi 4-5 defa 15 günde bir regl olup durdum. Ben de o yüzden geri başlamıştım. Ama şimdi gebelik için bıraktığımda iki defa 15 günde bir regl oldum bu üç olacaktı olsaydı ama olmadı 30. Gün bugün. Benim normal döngüm de 30 gün ama hiç ihtimal vermiyordum daha düzene girmesi için beklerim zannediyordum. Bu durum da gebe olabileceğimi düşündürdü. Bir de normalden farklı olarak böyle iğne batması gibi batmalar yaşadım. Bilemiyorum ama inşallah vardır

Vaktini bekliyordur, belki de o vakit bu aydır

Olabilir neden olmasın. Hamile değilsen bile reglin düzene girmiş bu da sevindirici bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…