Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bence sen korunmayi birak düşük gebelikler sagliksiz sperm ve yumurta dan kaynakli rahim istemiyor atiyor. Bunun dogum kontrol lerle bi alakasi yok bazi doktorlar dogum kontrol benzeri ilac veriyor kadinlara sonrasi kolay hamile kalmalari icin.. boşa vakit kaybetme

Canım selam. Doktorum yumurtlama zamanı kasık ağrısı varsa yumurtlama devam edyor demektir demişti. Yani birden fazla yumurta oluştuğu için diğerinin oluşumu sancılı olabilir
Merhaba selamm ben gittim kontrole tek yumurta 24mm oluşmuş kendiliğinden çatladı. Ağrı olması iyi bir şeymiş devam eden ağrıda iyimiş döllenirkende rahim içinee kasılmalar olduğu için ağrı hissetmem normalmiş. Şeffaf akıntımda hala devam ediyor yumurtlamadan bu yana 5 gün geçt umarım döllenme vardır

merhaba Childdevelopment benim bat 18 haziran. inşallah hakkımızda hayırlsı

Merhaba benimde bat 21 haziran umarım bu ay mutlu haberi alırız

Maalesef ben kürtaj olmak zorunda kalmistim Saglikli ilerlemedi daha doğrusu ben hamile olmadigimin düşüncesine kapilarak ilacli emar cektirmistim doktorlarda gelisme geriligi diye kürtaj yaptılar
Ama igne ile korunmayi biraktiktan sonra oğlum ve kizima da 3. Ay hamileydim. Bunda kalamiyorum yaş ilerledi 7 ay oldu ve hala gebe kalamadim
Evet haklısınız korunmayı bıraktım folik asite başladım ne güzel çocuklarınız sizi bekletmemişler inşallah bu gebeliğinizde de miniğiniz hemen gelir. Ben de sizin gibi gelişim geriliği ya da düşüklerin doğum kontrol haplarıyla alakalı olmadığını düşünüyorum ama insanın içine illa bir kurt düşüyor olumsuz deneyimleri duyunca deneyimleriniz beni motive etti özellikle çok bekletmemeleri Sağlıklı, hayırlı bebişlerimiz olsunnn! teşekkürler

Günaydın kızlaar ben kaç gündür kasık ağrısıyla uğraşıyorum kist felan mi oluştu bilmem veya iltihap mi kaptım onu da bilmiyorum. Birazdan doktora gidicem bakalım ne diyecek çok tedirginim ya başka birşey çıkmasa bari

Yok hiç birşey kullanmıyorum geçen ay kimyasal gebelik yasadim
Bat ne zamandı. benim kimyasaldan sonraki ay aşırı ağrılı geçmişti ağrım bir gün önce başladı yıllar sonra dayanamayıp ağrı kesici içmiştim. Bi bağlantısı var mıydı bilmiyorum. Belki de gebelik vardır yerleşmededir sancılar ki inşallah öyledir

Bana doktorum kimyasaldan sonra gebe kalma ihtimalin yüksek demişti. Kendi kendine yumurtan olgunlaşıp çatlıyorsa hiç problem etme ağrıyı bende bu ay çok ağrı çektim ve doktorum çok tatlı şeyler söyledi. Bunun bir süreç olduğunu yumurtanın olgunlaşması bir ağrı çatlaması bir ağrı ve karın boşluğunda dağılması bir ağrı oluşturur dedi hemen en kötüyü aklına getirio kendini strese sokma kimisi gebelik oluşurkende çok sancı çekiyor sonuçta orda bir akım var içini geçrekten ferah tut doktora git tabii ki ama hemen en kötüyü çağırma

Bata 8 gün kaldı bilmiyorum valla aartik umudum yok

Çatlama sancısı nasıldı tarif edebilir misiniz?

Teşekkür ederim kuzum valla garip garip batmalar oluyor yumurtlamadan beri gaz sancısı da çekiyorum. Kimyasal olunca hiç bir belirtim yoktu o yüzden biraz tedirgin oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…