Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çatlama sancısı nasıldı tarif edebilir misiniz?
bu ay ki çektiğim bıcak saplanır gibi ağrı oluyor ve eğilmek istediğimde yada ani bir hareket yaptığımda canım çok yanıyordu sanki orada bir yumru var ve bir şey onu sıkıştırıyor gibi ilişkidede aynı şekilde ağrı oluyor bende yumurtama zamanı bende bu ağrıladan şikayetçi olup doktoruma gittim doktorum çatlamaya başaladığını etrafında sıvı olduğunu söylemişti ben bu şekilde bir kaç gün çektim

bu ay ki çektiğim bıcak saplanır gibi ağrı oluyor ve eğilmek istediğimde yada ani bir hareket yaptığımda canım çok yanıyordu sanki orada bir yumru var ve bir şey onu sıkıştırıyor gibi ilişkidede aynı şekilde ağrı oluyor bende yumurtama zamanı bende bu ağrıladan şikayetçi olup doktoruma gittim doktorum çatlamaya başaladığını etrafında sıvı olduğunu söylemişti ben bu şekilde bir kaç gün çektim
Hmm anladım canım. 2 gündür bende de batma oluyor dün biraz hızlı yürüdüm sancı girdi hatta. Belime de vuruyor ağrılar. Acaba yumurtlama sancısı mıydı ki onlar 🤔 ovulasyon testlerim de şu ara silik ama bilemedim 🤷🏻‍♀️ sen ovulasyon takibi yaptın mı canım?

Teşekkür ederim kuzum valla garip garip batmalar oluyor yumurtlamadan beri gaz sancısı da çekiyorum. Kimyasal olunca hiç bir belirtim yoktu o yüzden biraz tedirgin oldum.
Oh oh maşallah inşallah gebeliktir canım her gebelik aynı oluşmaz elbette beden farklı çalışıyor biz bile regl olurken bir ay çok şiddetli ağrı çekiyoruz mesela ay ne fena geçti diyoruz diğer aylardan ayrı olarak. Gebeliktede aynı biri birine uymayabilir batmalar ve gaz sancıları umarım sana bebişini getirir bu bir süreç iyisiyle kötüsüyle🌸🥰

Hmm anladım canım. 2 gündür bende de batma oluyor dün biraz hızlı yürüdüm sancı girdi hatta. Belime de vuruyor ağrılar. Acaba yumurtlama sancısı mıydı ki onlar 🤔 ovulasyon testlerim de şu ara silik ama bilemedim 🤷🏻‍♀️ sen ovulasyon takibi yaptın mı canım?
Ben bu ay hem kendim takip ettim hemde doktoruma gittim rahim filmi çekilmiştim onun için takip istedi doktorum. Doktor şu gün çatlama olur dedi o gün pik oldu ve sabaha çatlamıştı silikleşmişti testim yumurtan olgunlaşıyor olabilir oda ağrı yapıyor çünkü bu güzel bir şey ☺️☺️

Evet kuzum begeni yaptim ama hatta msjda yazdim diye hatirliyorum 🥹 coook guzel bi goruntu Bence pozitif o yuzden sordum tekrarladinmi diye zaten 🥰
😂😂 ben de cevap verdim muhtemelen hahahaha kafa yerinde değil ya 🤭 bebiş çıkarsam belki alırım test ya da cuma kana giderim bir de salı gider artışa bakarım ona göre de dr a giderim işin kötüsü haftaya memlekete gidiyorum yaaaa doktoruma msj yazdım bakalm ne diyecek

😂😂 ben de cevap verdim muhtemelen hahahaha kafa yerinde değil ya 🤭 bebiş çıkarsam belki alırım test ya da cuma kana giderim bir de salı gider artışa bakarım ona göre de dr a giderim işin kötüsü haftaya memlekete gidiyorum yaaaa doktoruma msj yazdım bakalm ne diyecek
Ya hala kan vermediniz mi? O kadar beklemeyin gidin kan verin 😊

X