Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Sen ne durumdasın canım bat tarihi ne zaman

Ya inşallah şöyle bi 9 ay olmazsın keşke bir test yapsaydın pozitifse size en güzel hediye olurdu.
Geçen Ay da doğum günümdü umutluyduk o güne test patlatayım ddim regl oldum tüm gün ağladım psikolojim bozulmustu bugün de aynı seyi yasamak istemiyorum testim de yok iyikide beklemedeyim kuzucum insallah canım sende olma regli 9 ay gelsinlerrr bebişler

Sen ne durumdasın canım bat tarihi ne zaman
Aşko ben 3 uygulamadan takip ediyorum 2 tanesi 9 haziran gösteriyor bir tanesi 10 haziran
Yani uygulamaya göre 2 3 gün kaldı.
Bende iki güne kadar sürekli kasık batması oldu değişik bir ağrı vardı rahmimin sağ tarafında. İki gündür fazla bişey yok işte aşırı uyuyorum kafamı kaldıramıyorum.
Bu ay ilaç falan almadım ya regl geciktirir benim pko dan dolayı düzensiz regl oluyorum

İnsallah o regllll gelmezzzzzzzz bebişlerrimizz gelirrrr

Yaaaa o zaman beklemiyormuş gibi davranmaya devam 2-3 güne belli olur demiştin inşallah güzel haberlerini alalım. Çok aminnn

Ayyy çok heyecanlandım yine bak hadi güzel haberlerle ❤❤❤

güzel haberlerle gel inşallah canım hadi olacak olacak

Ayyyy cokk heycanlı hadi kuzum ya güzel haberler

Çok heyecanlandım valla inşallah güzel haberle dön

İnşallah hayırlı haberlerle dön bize

Hadi hayırlı haberlerle gel kuzum, etiketle bizi unutma

Hadi inşallah canım güzel haberlerle gel

A ad000 Aşkooo heycanın heycanımızdır ❤❤ Yazamadım ama akşam ki çizgini de gördüm sabahkini de. hadi inşallah güzel sonuçlarla gelirsin. Yoksada en azından kafan rahatlar.

A ad000 naptın kuzum hadiii güzel sonuclarını bekliyoruz
Kızlar tabi ki koskocaman bir negatif ben hep bu marka kullanıyordum ilk defa yalancı çizgi çıkardı anlamış değilim vallla

Dün gece testim negatif çıkmıştı bat 12 Haziran bir gün önce bir gün sonra olabiliyorum. Dün sağ kaşıkta batma vardı bugün geçti alt karın bölgemde adet sancısı gibi gelip gidiyor ağrı inşallah adet ağrısı değildir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…