Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayyy çok heyecanlandım yine bak hadi güzel haberlerle ❤❤❤

güzel haberlerle gel inşallah canım hadi olacak olacak

Ayyyy cokk heycanlı hadi kuzum ya güzel haberler

Çok heyecanlandım valla inşallah güzel haberle dön

İnşallah hayırlı haberlerle dön bize

Hadi hayırlı haberlerle gel kuzum, etiketle bizi unutma
İnşallah heyecanımız boşa çıkmaz kızlar 1 saate çıkacak sonuç

Kuzum vardır bir bildigi benim 3. İlacım klomen kullandım letu kullandım son olarak femara kullandım 5 gün kullanıp bıraktım hep sen doktorun dedigine uy vardır bir bilgisi

A ad000 Aşkooo heycanın heycanımızdır ❤❤ Yazamadım ama akşam ki çizgini de gördüm sabahkini de. hadi inşallah güzel sonuçlarla gelirsin. Yoksada en azından kafan rahatlar.

Canım bildiğim kadarıyla dozajını kişiye göre ayarlıyorlar. Senin bu dozaja yanıt vereceğini düşündü demek ki doktor. Kimisinin yumurtaları direnç gösterdiği için günde 3 kullanıyor mesela. Sana gerekenden fazla dozaj verse fazla yumurta gelişimi olup çoğul gebelik riski ortaya çıkabilir. Günde yarım kullananı bile okudum burada. Doktoruna güven bence bu konuda inşallah güzel sonuç alırsın

Kızlar benimde olmadı sanırım ya belim cok agrıyo çatlatma iğneleri bende bel agrısı cok yapıyor sonra regli geliyor bugün sonuncu progestanı içmiyim diyorum gelsin bir an önce bir ay inzivaya çekilcem yoruldum

Kuzum 14-16 arası yap bence erken gebelik varsa ondan yap 13 de iğne etkisi bitmiştir kaset test bide cıkmayabilir
Aşko ya benim de saçlarım dökülüyordu birde yüzümde lekelenmeler oldu bayağı koyu şekilde bu gün gittim cildiyeye. Klomen letu ve gonalf kullanmıştım kadın direk onlar yapar dökülme ve lekelenme dedi. Lekelenme için güneş kremi ve vichy losyon önerdi saç için bişey veremedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…