Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar, aranızda hamile olan arkadaşlara sormak istiyorum.normalde adetten 7-10 gün önce benim karnım şişer, siz hamile kaldığınızda adet olacakmış gibi şişkinlik olmuş muydu acaba?mesela benim şişmeye başlarsa demek ki değilim diyorum test yöntemim bu:)bu zamana kadar hep doğru çıktı,sizde nasıl oldu?

1 tane kullandım..sonra kullanamadım..köye gitdik..unutdum kendimle götürmeye..gelerkende zaten kac gün geçmişti..dedim artık kullansam ne fark ediyor ve hiç kullanmadım..

Kızlar çatlatma iğnesi sonrası ovulasyona devam eden var mı? İğne etkisiyle mi koyu kalmaya devam ediyor lh testi? 02.06 da çatlatma iğnesi yaptım. Yardımcı olur musunuz?

Eklentiler

• 16545993694808415933727747816956.jpg
    177,4 KB · Görüntüleme: 66
Valla artık en mantıklısı gecikmeyi beklemek kuzum ben de ondan yapmak istemiyorum progestandan sonra yoksa ztn 2 gün içinde oluyorsun bu sefer beklicem bende testler daha da üzüyor bizi

Ya canım üzülme..Nisan ayında gecikmem vardı..testlerde ikinci çizgiyi görüyordum..kaset testlerden yapıyordum ben..valla bu testlere bile inam kalmadı

canım birşey sormak istiyorum ben bu testlerden hiç kullanmadım. hangi marka almak lazım kısa bir bilgi verebilir misin
Canim instagramda birgebeningünlüğü ve minnakkurabiyelerr sayfasi var her ikisindende kullandım memnun kaldım. Ama birgebeningünlüğünde ki Ebru hanım daha tatlı dilli :) ikisine de bak hangisi içine sinerse
Ovulasyon testini de adetin bittikten sonra ertesi günü başlıyorsun testi yapmadan önce 2 saat sıvı alımını bırak. İlk idrar olmıcak ikinci idrarınla yapabilirsin. Gündüz 12:00-16:00 yada akşam 20:00-22:00 arası yapabilirsin. Ama tavsiyem gündüz yapman ben hep öyle yaptım. Mesela 11 gibi sıvı alımını kestim saat 13:00'da testimi yaptım. Arada 1-2 saat oynayabilir sorun yok bazen saati saatine denk gelmeyebiliyor işimiz olabiliyor. İki çizgide aynı koyulukta veya t çizgisi daha koyuysa pik demek yani yumurtlama altın gün muhakkak degerlendirilmeli :) sonra t çizgisi silikleşene kadar devam ediyoruz silikleşince anlıyoruz ki çatladı. Çatlama günü ve ertesi günü de değerlendirmek lazım. Bu arada yumurtlama görene kadar haftada 2 iliski olmalı ki spermler bayatlamasın. Çatlamadan sonra ilişki de senin keyfine kalmış artık :) ama o 3 gün çok önemli. Bazen 2-3 günde sürebiliyor yumurtlama o zaman 2-3 tane havuç yemeni öneririm çok işe yarıyor. Şimdilik bu kadar inşallah sana uğurlu gelir

Bu arada gerçek bir pik görünce daha önce ovülasyon testini yanlış değerlendirdiğimi farkettim. Daha önce pik sandığım çizgiler c çizgisinden daha açıktı her zaman. Bu sefer ilk saniyede t çizgisi baskın şekilde kendini belli etti. Deneye yanıla öğreniyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…