Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olabılır vallla bana günde 2 tane 5 gün hatta yarın başlıyorum cano ben
Senı analamdım ama ondan dolayı da olabılr kuzu korkutma kendını de

İnsallah canim zaten bende bazi aylar cift yumurtlayan biriyim yumurtalik rezervim falan iyi adetlerim duzenli tuplerim kapaliymis oda ilacli cekimle acildi, basladigi ilac gebe kalmana yardimci olarak basliycam demisti yani zamani dahada uzatmamak icin bakalim hayirlisi olsun artik

Kuzum bende kullandım ama klomen letu bişey olmadı femaradan sonra bildigin suan saçkıranım bosluklarım oldu azaldı ve kökten gidiyor benim açamıyorum sacımı topluyorm hep doktor bana prp ve mezoterapi önerdi yoruldum ztn bıktım hormonlardan

Dahiliyeye gidip kan değerlerime baktırmayı düşünüyordum bakmışsın beta da isteyecektim. Ama hayattaki şansım beni yine yanıltmadı sıra bitmişti. Bende aşırı uyku var yaaa çok uyuyasım varr

Bu ay adet olursam rahim filmi çektirip ben de başlayacağım doktorum öyle söyledi

Benim de hep kökten gidiyor böyle uçları beyaz beyaz kök bildiğin. Kadın tedavi gördüğüm için saçlarına bişey öneremem dedi. Evde her yerden saç toplamaktan bıktım bende saçımı topuz yapmazsam her yer saç

Baktır baktır ben işte saç için hepsine baktırdım vitaminlerime masallah vucudum vitamin fıskırıyor o kadar vitamine ragmen ne bebek geliyor ne saçlarım düzeliyor hayattaki sansım gerçekten

Evet işte bende olanda o ucu beyaz kök hep açıldı ama benim dipler bosaldı valla ins sendede olmaz

Evet işte bende olanda o ucu beyaz kök hep açıldı ama benim dipler bosaldı valla ins sendede olmaz
Bu ay kullanmadım ilaç bu ay biraz geçen aya göre dökülme azaldı. Ama böyle at kuyruğu yaptığımda sacım o kadar az geliyor ki elime dert oldu içime. Leke desen ayrı bi dert aynaya bakasım gelmiyor. Bebe desen bu kadar derdin üstüne gelmek bilmiyor. Gerçekten artık tükendim.

Canım senin tadavilerin hep üst üste oldu saç mevzusu da epey olumsuz etkiledi. İnşallah bu ay güzel haber alırsın da hepsini unutturur

Baktır baktır ben işte saç için hepsine baktırdım vitaminlerime masallah vucudum vitamin fıskırıyor o kadar vitamine ragmen ne bebek geliyor ne saçlarım düzeliyor hayattaki sansım gerçekten
Baktıramadım sıra yoktu. Askeri hastane normalde hiç kalabalık olmaz anacım beni buldu. Doktorla görüşüp muayne olurum diyordum baktım çok kişi bekliyor kocam geldi aldı beni. Alışveriş merkezine bıraktı normalde olsun fink fink her yeri dolaşırım şimdi oturdum bi kafeye eşimin işi bitsin de eve gidem yatam diye bakıyorum Yuhum gelir

İşe yarıyor mu bilmiyorum ama renge göre doğru olduğuna inanabiliyorum.10. günden itibaren başladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…