Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnsallah canım ya güzel haberler alalım

Kızlar tabi ki koskocaman bir negatif ben hep bu marka kullanıyordum ilk defa yalancı çizgi çıkardı anlamış değilim vallla
Kuzum en iyi test predictor erken gebelik pahalı olan hiç yalancı kuruma bilmemne hiç yanlıs yapmıyor sen sanırım prOdoctor olandan almısın toplu dimi onda yanlslıklar çıkabiliyormus yorumlarda okumustum

Kızlar tabi ki koskocaman bir negatif ben hep bu marka kullanıyordum ilk defa yalancı çizgi çıkardı anlamış değilim vallla
Yaaa burda çizgi görüyorum demek öyle bir şey ki var desen umut oluyorsun yok desen can sıkıyorsun. Şu an kendimi çok suçlu hissediyorum. ne diyelim iyi düşünelim iyi olsun inşallah önümüzdeki ay güzel haberlerini alalım.

canım benım moral bozmak yok bu ay benımde reglim 4 gun gecikti hiç olmayan sey bu evdeki testlere birşeyler oldu hep yalandan çizgi çıkarıyor. yaptığın testin markası neydi ?.
Önümüzdeki ay hepimiz iyi sonuçlar alırız inşallah.

Üniversite hastanesinde olacağı için seçenek sunarlar mı bilmiyorum bakalım doktorumla görüşcem
Hic korkma az bi agri yanma oluyor batın bölgesinde sonrasi zaten bitiyor 30 saniyelik bi islem kapali gorurlerse tekrar ilac verip tekrar cekiyolar sonrasinda tansiyonum dusmustu benim yaninda biri olsun mutlaka 2-3 gün lekeleniyorsun bitiyor

Yaaa. Üzdü bu. Ay bu bu ay bi kere daha oldu artık gerçekten kimseye ikinci çizgiyi görüyorum demicem.
Yok canım sen kendini kötü hissetme benim eşim normal de testlerden çok anlamaz o bile bakar bakmaz çizgi var dedi bariz görünüyordu yani.
Nasıı yaa kaç cıktı değerin
2 den küçük çıktı canım
Kuzum en iyi test predictor erken gebelik pahalı olan hiç yalancı kuruma bilmemne hiç yanlıs yapmıyor sen sanırım prOdoctor olandan almısın toplu dimi onda yanlslıklar çıkabiliyormus yorumlarda okumustum
Ya orası öyle ama hep bunu kullanıyorum ilk defa böyle çizgi çıktı çok şaşırdım valla. Bir daha alırsam onu alacam artık
Yaa üzüldüm kaç cıktı değerin kuzum
2 den küçük çıktı canım
Valla hiç sorma ya prodoctor almıştım ben. Benimde gecikmenin 3. Günü bugün gelen giden yok.
Ufakta olsa degerde oynama yokmu kuzum bence değerin oynamis
Yok aşko direk <2 böyle çıktı 2 den küçük

Kizlar sizce bu ay son kez ovulasyon testi mi deneyeyim ? Yoksa akışına mı bırakayım. 4. Denemem olucak ovulasyon ile. Olmazsa önümüzdeki ay kesin doktora gidicem son kez şans vermek istiyorum kendime. Ne dersiniz?
canım birşey sormak istiyorum ben bu testlerden hiç kullanmadım. hangi marka almak lazım kısa bir bilgi verebilir misin

Benide cok yaniltti biliyosun testler S sultansultan90 predictor diyosun asko ama o bile bende silik pozitif gosterdi biliyomusun Bence sanirim ufak degrler oymuyor hcg de 1-2 gibi oluyor korunmadigmz icin ondan testler bu sekilde cikiyor. Korunurken cunku arada bi geciktigimde test yapardim erken de yaptm normal kaset testte yaptm ne ufacık bi golge gordum nede kuruma cizgisi tarzinda bi cizgi

Yaa Ne biçim testmiş öyle hepimizi umutlandırdı senide üzdük

Sağ ol canım yalnız giderim demiştim iyi oldu bak söylediğin eşim de izin ayarlar gelir olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…