Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa benim de bat aynı tarihte yumurtlamaya göre. Ben cuma test yapmayı düşünüyordum. Bugün sağ kasığıma iğne batar gibi sancılar giriyor başka belirtin var mı ?

Yaa benim de bat aynı tarihte yumurtlamaya göre. Ben cuma test yapmayı düşünüyordum. Bugün sağ kasığıma iğne batar gibi sancılar giriyor başka belirtin var mı ?
Kasıklarımı cimcikliyorlar çekiştiriyorlar sanki akıntı kuruluğum önceki gebeliklerimde de oldu şimdi de nerdeyse kuruyum yine bir de sık idrara çıkmaya başladım hadi öyle olalım inşallah

Ovulasyon testi denicek misin bu ay. Ben kararsızım ya bu ay akışına bırakayım diyorum ama benim işim de belli olmaz
Bilmiyorum ki canim ya cok dusunmek istemiyorum aslında bu ayda boyle bir doktor ile beraber ilerliyim ne dicek muayenede olmazsa diger ay testi deneyecegim daha oncede hic kullanmadim bilgimde yok test hakkında

Kasıklarımı cimcikliyorlar çekiştiriyorlar sanki akıntı kuruluğum önceki gebeliklerimde de oldu şimdi de nerdeyse kuruyum yine bir de sık idrara çıkmaya başladım hadi öyle olalım inşallah
Evet evet ben de öyle düşük yaptığım zaman da böyle olmuştu inşallah vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…