Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün pik yaptığını söyleyebilir miyiz? Bu testi sabah 10:00 da yapmıştım 7-8 saat geçti sol kasıkta ağrı var. Yalnız doktor bu ay sağ yumurtalığımda yumurta olduğunu söylemişti neden sol ağrıyor sadece anlayamadım normal mi sizce?

Ay var gibi prodoctor da yanılma payı da olmuyor pek bata kaç gün var
İnşallah çok kaptırmak istemiyorum yanılttı çünkü 2 ay önce ama çok geç çıkmıştı 3 testte birden hem de. Fakat bunda hemen belirmesi bi umut oluşturdu tabi yumurtlama günüm tuttuysa 11-12 Haziranda olmam lazım

Merhaba siz ilaç kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız ismi nedir acaba

İnşallah vardır ve sağlıklıdır.yaa bence geç çıktığı içindir zaten testlerin üzerinde hep süre yazıyor ya 10-15 dk dan sonraki sonuçları dikkate almayınız diye Çöpe giden prodoctorların sayısını bilmiyorum gebe olmadığımdan emin olmak için yapıyordum hiç yanıltmadı. Aynıymışız herkese test yapmayın erkenden dedim tutuyordum kendimi seni görünce tutamıycam galiba

Tutamıyoruz çünkü her şey bir belirti inşallah peşpeşe güzel haberler almak nasip olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…