Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canim bu ay 37 altina dusmedi atesim normalde 36.5 falandir. Yumurtlamadan sonra rahim agrisi cektim. Kasik degil bildigin rahim. Bas donmesi 1 hafta yasadim her gun. Akintim normalden fazlaydi. Bel ve sirt agrisi yasadim. 14.gun toz pembe lekelenmem oldu. Kesin hamileyim diyodum ki regl oldum😁 Belirtilerle cok fazla hareket etme derim hayal kirikligi yasamamak icin. Bu ay carpti beni regl hemen tatil plani yaptim alisverise ciktim yoksa bu kafa duzelmicek diye. Demem o ki regl 4 5 gun gecikmeden acaba mi demek husranla sonuclaniyo genelde. Kendimede not gecikme yasayipta bu saydiklarim devam ederse suphelenicem bi daha yoksa fasa fiso gerisi. Insallah senin ve diger arkadaslarin belirtileri gercektir kazik gibi cift cizgiler gorursunuz 😁😍
Insallah canim kendimizi dinlemesek çok iyi olacakta insanin elinde değil 🤦‍♀ istediğimiz için pskolojik olarak vucud tepkime veriyor stresten bizde işimize geldigi gbi algiliyoruz😂 hayirlisi bir kac gun daha bekleyeceğim Allah hepimize hayirli evlatlar versin❣

Bebeğim dur daha batım gelmedi gelmez de inşallah çünkü ben memlekete gideceğim. Bizim izin dönmeleri açısından yazın hamile kalmak dezavantaj zaten bu ay olmazsa anca kışa dönerim artık. Ben kalayım hamile siz de ardım sıra gelin inşallah 🤗🙏🏻
Sen de mi öğretmensin yoksa canım ?

Insallah canim kendimizi dinlemesek çok iyi olacakta insanin elinde değil 🤦‍♀ istediğimiz için pskolojik olarak vucud tepkime veriyor stresten bizde işimize geldigi gbi algiliyoruz😂 hayirlisi bir kac gun daha bekleyeceğim Allah hepimize hayirli evlatlar versin❣
Cok haklisin diyorum ya bana gore kesin hamileydim yani 😁 ama cok yorucu olmaya basladi insan bu yolculukta kendini unutabiliyo bazen ben eski ben olmak istedigime karar verdim bir sure bebek niyetiyle deneme yapmicam olursa surpriz olur tam olmazsa da mesele yok kendimi dinlerim modundayim 🙏🌸 amiiiin hepimize kapi kapi care aramak zorunda kalmadan kolaylikla evlatlarimiza kavusmayi nasip etsin rabbim

Kızlar yanaşın yamacıma çok sık idrara çıkmaya başladım ve kasıklarım sancılanmaya başladı dayanamadım 1 saat önce test yaptım i
Hemen belirdi ama ben bu teste hiç güvenmiyorum bakalım görecek misiniz? @dceke R Random3 @Fang @Mrs Electrical Engineer M Mavimiresl S sultansultan90 ve diğer güzeller
Var valla çizgi bebeğim hemen belirdiyse bu çok umut verici 😍 ama yarın ola hayrola diyorum.. kaset test al, yanıltmaz. 1-2 gün daha dene bakalım. Ay hadi İnşallah aminnnn 🙏❤️

Cok haklisin diyorum ya bana gore kesin hamileydim yani 😁 ama cok yorucu olmaya basladi insan bu yolculukta kendini unutabiliyo bazen ben eski ben olmak istedigime karar verdim bir sure bebek niyetiyle deneme yapmicam olursa surpriz olur tam olmazsa da mesele yok kendimi dinlerim modundayim 🙏🌸 amiiiin hepimize kapi kapi care aramak zorunda kalmadan kolaylikla evlatlarimiza kavusmayi nasip etsin rabbim
Gerçekten çok yıpratıcı ve imtihanlarin en ağır olanı bana göre, derdi veren dermanida verir elbet pes etmek yok o güzel duyguyu elbet tadacağız 2 gün önce rüyamda bebeğimi emziriyordum😂🥰 o kadar etkilendim çok güzel bir duyguydu rüyada olsa. Rabbim gerçeğini yaşamayi nasip etsin hepimize🙏

Var valla çizgi bebeğim hemen belirdiyse bu çok umut verici 😍 ama yarın ola hayrola diyorum.. kaset test al, yanıltmaz. 1-2 gün daha dene bakalım. Ay hadi İnşallah aminnnn 🙏❤️
Bir tane kaset test aldım markasını bilmiyorum onda yarın çıkmayabilir tutabilirsem kendimi perşembe cuma yapayım diyorum. Umarım burdan ızaklaşmanın faydasını görmüşümdür 😂

Eklentiler

• IMG20220606200353.jpg
    IMG20220606200353.jpg
    98,3 KB · Görüntüleme: 50
X