Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün pik yaptığını söyleyebilir miyiz? Bu testi sabah 10:00 da yapmıştım 7-8 saat geçti sol kasıkta ağrı var. Yalnız doktor bu ay sağ yumurtalığımda yumurta olduğunu söylemişti neden sol ağrıyor sadece anlayamadım :110: normal mi sizce? 26DC74D0-0B3E-43DF-AEBB-76891E2D7AB8.jpeg

Ay var gibi prodoctor da yanılma payı da olmuyor pek bata kaç gün var 😍
İnşallah çok kaptırmak istemiyorum yanılttı çünkü 2 ay önce ama çok geç çıkmıştı 3 testte birden hem de. Fakat bunda hemen belirmesi bi umut oluşturdu tabi yumurtlama günüm tuttuysa 11-12 Haziranda olmam lazım

Canım aşılamaya özgü istenen farklı bir referans aralığı var mıdır bilmiyorum ama normal tiroid değerlerine göre minimum olması gereken 0.5 tir. İdeal değer olarak da 0.5-1 arası istenir hasimoto hastalığı varsa mesela ki bende var ilaç ona göre ayarlanır
Merhaba siz ilaç kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız ismi nedir acaba

İnşallah çok kaptırmak istemiyorum yanılttı çünkü 2 ay önce ama çok geç çıkmıştı 3 testte birden hem de. Fakat bunda hemen belirmesi bi umut oluşturdu tabi yumurtlama günüm tuttuysa 11-12 Haziranda olmam lazım
İnşallah vardır ve sağlıklıdır.yaa bence geç çıktığı içindir zaten testlerin üzerinde hep süre yazıyor ya 10-15 dk dan sonraki sonuçları dikkate almayınız diye Çöpe giden prodoctorların sayısını bilmiyorum gebe olmadığımdan emin olmak için yapıyordum 😂 hiç yanıltmadı. Aynıymışız herkese test yapmayın erkenden dedim tutuyordum kendimi seni görünce tutamıycam galiba 😅

İnşallah vardır ve sağlıklıdır.yaa bence geç çıktığı içindir zaten testlerin üzerinde hep süre yazıyor ya 10-15 dk dan sonraki sonuçları dikkate almayınız diye Çöpe giden prodoctorların sayısını bilmiyorum gebe olmadığımdan emin olmak için yapıyordum 😂 hiç yanıltmadı. Aynıymışız herkese test yapmayın erkenden dedim tutuyordum kendimi seni görünce tutamıycam galiba 😅
Tutamıyoruz çünkü her şey bir belirti 😂🤭 inşallah peşpeşe güzel haberler almak nasip olur

X