Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben pazar sabahi adet oldum canim carsambaya doktordan randevu aldim bakalım döngülerim neden bu kadar değişti bir kontrole gideceğim. Sen naptin canim durumlar nedir ?
Ay ben daha adet olmadım günümde geçti ama ben bugün çok kötüyüm ya hiçbirşey yiyemiyorum doğru düzgün yesem bile midem yanıyo bulanmaya başlıyo yarım kalıyo kafamı kaldıramamaya başladım yatarak çalışıyorum yastıktan başım kalkmıyor 1 günde ne oldu bu kdr ya kesin adet olamıyorum diye başıma vurdu

Evet yaaa tesadufe bak okuyunca cok sevindim Reyap ta Oguz beye gidicem bir kac arkadasim onu tavsiye ettim Erson full dolu oldugu icin pek duzgun ilgilenemiyor dediler. Memnun olanda var olmaya da
Canım memnun kalırsan bana da söyle reyap bana daha yakın

Evet yaaa tesadufe bak okuyunca cok sevindim Reyap ta Oguz beye gidicem bir kac arkadasim onu tavsiye ettim Erson full dolu oldugu icin pek duzgun ilgilenemiyor dediler. Memnun olanda var olmaya da
Canim bide reyapin muayene ucretlerini biliyo musun ya orda kan verecektim 300 tl dedi sadece kan vermeye çıktım ordan

benım troidim sürekli düşüp cıkıyor ılacı bıraktıgımda dustu ılacı ıcınce cıkıyor asılamaıcın gıttıgımde doktor sorun yok ılaclara devm et dedi

Aaa asko bana günde 2 tane yA bi sabah bi akşam emın mısın reçete iyi bak 2X1 yazmıs hatta bana

Kuzum ben günde 2 tane kullanıyordum sabah 9 akşam 9 da 5 gün kullanıyorsun sonra bırakıyorsun

Kuzum bir seferde günde bir kullanmıştım ama doktoruna bi yaz istersen bak

Evet havalardan da olabilir canim o yönden düşunmemistim benim sırt ağrimda oluyor daha once dusuk yaptim o zaman cok olmustu şimdi de otururken bile agrinin siddetinden duramiyorum hayirlisi artik bekleyip gorucez
Canim bu ay 37 altina dusmedi atesim normalde 36.5 falandir. Yumurtlamadan sonra rahim agrisi cektim. Kasik degil bildigin rahim. Bas donmesi 1 hafta yasadim her gun. Akintim normalden fazlaydi. Bel ve sirt agrisi yasadim. 14.gun toz pembe lekelenmem oldu. Kesin hamileyim diyodum ki regl oldum Belirtilerle cok fazla hareket etme derim hayal kirikligi yasamamak icin. Bu ay carpti beni regl hemen tatil plani yaptim alisverise ciktim yoksa bu kafa duzelmicek diye. Demem o ki regl 4 5 gun gecikmeden acaba mi demek husranla sonuclaniyo genelde. Kendimede not gecikme yasayipta bu saydiklarim devam ederse suphelenicem bi daha yoksa fasa fiso gerisi. Insallah senin ve diger arkadaslarin belirtileri gercektir kazik gibi cift cizgiler gorursunuz

benım troidim sürekli düşüp cıkıyor ılacı bıraktıgımda dustu ılacı ıcınce cıkıyor asılamaıcın gıttıgımde doktor sorun yok ılaclara devm et dedi
o halde sende hipertiroidi var sanırım? Değerlerini yükseltmeye çalışıyorlar. Bende hipotiroidi var ilaçla düşürmeye çalışıyorlar tsh kanda ne kadar düşükse salgılanan hormon o kdr fazladır demek oluyor ters orantı var

Eklentiler

• 2B10E688-0E0F-44BB-A0E7-A6EAE5377F76.jpeg
    190 KB · Görüntüleme: 87
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…