Gebeliğe Hazırlık 2022 Haziran Ayı Gebelik Planlayanlar 🫂🎊🎉

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün tekrar test verdim. Bi maşallahınızı alırım. 2 günde 184 olmuşuz.☺️🥳💜 Çarşamba tekrar kan vericem duruma göre keseye bakacağız önümüzdeki hafta. 🤰

Eklentiler

• IMG_20220606_155908.jpg
    IMG_20220606_155908.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 42
Kuzum eger normal kabul ediyorsa sknti yok mesele benim sinirda cikti ama normal kabul etmedi doktor senin yine birimin benden daha az mesela saglik ocagina göre ilac kullanmama gerek yok ama dediği kadin dogumcularin tsh i dusurmemiz gerekli diyolar bide bak tsh zaten 3 birim serbest t3 t4 diye gidiyor onemli olan tsh ve senin tsh zaten düşük bak benimde bu yeni verdigim 2 gun ilac kullanmamis halim.. mesela benim emzirme döneminde de tsh im skntili oluyor yani sinirda ve ilac kullaniyorum ama günlük yaşamda 4.50 4.60 4.70 seyirde gidiyor sınır oluyor.. benim oğlum da 9 ayligindan 4 yasina kadar troit ilaci kullandi doktor her sabah almasi gerekiyor yoksa günlük algilamasi kapanir yani beyin olarak gelisemez demisti cok şükür bi skntimiz yok
kızlar benım tsh 0,005 aşılama ıcın bırsey demedıler ılac kullanıyrum cok mu dusuk

Kizlarrrr bende corludayim 😍😍😍 bende doktor arayindayim varmi bildiginiz tavsiye edebileceğiniz doktor H hifahfs G Gzmyts53
Aaaa ayy ne güzel tesadüf ya 😂😍 bilmiyorum ki bende araştırıyorum canım yani gidersem vatan hastanesindeki orhan ateşer var ona giderim belki. Erson Aksu var bide ama o çok yoğun ya 🤦🏻‍♀️

X