2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Merhaba arkadaşlar. Hepinize hayırlı olsun rabbim sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin. Sanırım ben de haziran annesi olacağım ama hala inanamıyorum çünkü regl olup hamile kaldım.
Ben 2 yıldır deniyorum ve bu süreçte bir kalp atışı alınamadığı için kürtaj iki de kimyasalım oldu. Çok isteyerek ovulasyon testleri kullanarak denemelere devam ediyorduk.
Bu ay normal günümde,uzunlukta ve yoğunlukta regl oldum. Regl bitince ovulasyon testine hemen başlarım ben. Bu sefer yapınca çok koyu çıktı pik zannettim hatta yumurtladım heralde diyerek ilişki oldu. Sonra burda kızlara sordum gebelik olabilir test yap dediler ertesi sabah gebelik testi yaptım kopkoyu ikinci çizgi koştum kan vermeye geçen hafta salı 105.8 çıktı tabi inanamıyoruz eşimle nasıl adet oldumda gebe kaldım diye. İki gün sonra perşembe tekrar test verdim bu sefer 87 çıktı bizim moral bozuldu tabi yine kimyasal diye ben bir hafta gitmedim sıfırlansın öyle öğrenmeye giderim diye bu arada hep lekelenmelerim oluyordu. Bu salı gittim 477 çıktı. Doktoruma söyleyince dış gebelikten şüphelenip yarın sabah hemen gel dedi. Dün Gittim ultrasonda dış gebeliğe dair hiçbir bulgu görmedi rahim kalınlığımda 11 küsür gayet iyiymiş. Ertesi gün kan testine göre karar vericez duruma göre cumartesi çağırıcam dedi. Ve bugüm 929.8 çıktı inşaallah cumartesi keseyi görebilirim. Resmen mucize gibi dualarla devam etti inşaallah güzellikle de devam eder

Ah canım değerim düştü deyince çok üzülmüştüm, tekrar yükselmesine çok sevindim, sağlıkla gelsin inşallah

Kızlar birşey soracağım siz ilişki yaşıyor musunuz

Aradığım soru öğrendiğimizden beri resmen cinsellik hayatımız bitti bizim

Bu kadar aktif bir cinsel hayat nasıl biter hayret ediyoruz minicik mercimek kadar evlat şimdiden hayatımıza müdahale etmeye başladı
Ben doktora muayeneye gittiğimde cinsel ilişkide sıkıntı yok demişti. Biz giriyoruz o yüzden

Ayyy Allahım çok büyük mucizen seninle kalsın inşallah çok mutlu oldum

Gerçekten minik mucize, sağlıkla devam etsin inşallah

Maşallah resmen mucize olmuş çok enteresan kan değerinin düşüp yükselmesi e kese falan göründü o zaman dış gebelik Değilse

Sizin yazdığınız herkes için geçerli birseymiki direk emzirmeyi bırakın şeklinde yönlendiriyorsunuz..kimsenin hakkına girmeyin heleki mevzu anne sutuyse..ben böyle birşey var araştırın diyorum..uslubumdada bı cirkinlik göremedim ben..

Sağlıkla ilerlesin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…