2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Merhaba kizlar. Ben de 5 + 5 le burdayim.
Daha once bos gebelik yasadigim icin bebegi gormeden heveslenmek istemiyorum. Doktor randevum 27sinde. Sessizce takip ediyordum burdayi. Ama artik yazayim dedim.

Hepimize hayirli olsun insallah
Sağlıcakla ilerlesin inşallah hayırlı olsun sizede

Kizlarrr cuma gunu yani yarin kontrolum var. İnsallah kalp sesini duyariz bebisin. Keseyi gormustuk gecen hafta smdi kalp atisinda sira.

Canım benim korkma inşaallah görürsün sen minigi aramız 5 gün seninle ben erken gitmiş oldum haftaya gitmiş olsaydım bir umut görürüm fasulyemi sağlıklı güzel haberlerini bekliorum kuzuuumm
Coookk sevindimm guzelimmmm. Allahim saglikla ilerlemesini nasip etsin insallh canim
Amiin inşaallah canim benim heyecan dorukta 22 ekim randevum 23 ekimde kızımın doğum günü güzel haberlerle gelir inşaallah kardeşi

Günaydın güzel anneler
Ben yarın 10.30 da gidiyorum doktora ama HCG düşük henüz 462 çıktı.Alttan muayene yaptırayım mi bilemedim ama pek istemiyorum. HCG kaç olunca karından görünüyor biliyor musunuz

Günaydın canm. Benim dün değerim 965 çıktı alttan da görünmedi kese. Seninki de görünmez büyük ihtimal

1500 de görünüyor canım bu hafta içi görürsün
İnşallah canım bakalım doktor yarın ne diyecek
Korkma canm, güzel ilerliyor sen 2 günde bir baktir aynı saatte ve aynı hastanede kan vermeye çalış.
Yarın doktora gideceğim kuzum bakalım o ne diyecek, devam derse devam ederim 2 günde 1 kan vermeye kollarımda delinecek yer kalmadı gerçi ama

İnşallah canım bakalım doktor yarın ne diyecek

Yarın doktora gideceğim kuzum bakalım o ne diyecek, devam derse devam ederim 2 günde 1 kan vermeye kollarımda delinecek yer kalmadı gerçi ama
Kuzu 3 kere yaptırdın yeter aslında benden istemedi tekrar direkt keseyi görmeye gelirsin dedi

Kuzu 3 kere yaptırdın yeter aslında benden istemedi tekrar direkt keseyi görmeye gelirsin dedi
Öyle canım da o kadar düzenli 2 katı artıyor ki korktum doğrusu 3. gidişimde daha çok artmış olmasını bekliyordum sanırım ondan böyle oldu bakalım yarın bana ne diyecek ne zaman gel diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…