2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Yerleşme kanaması o korkma sen💋
Biz gittik de noldu amann rahim duvarı kalınlaşmış dedi bakalım keseyi görebilecez mi dedi bi ton kafa karışıklığı en iyisi seninki ama biran önce daktırını bul derim canısı🤗🥰
Tarihlerimiz aynı seninle.☺️ Keseyi görebildin mi acaba? 15’ne randevu aldım ama acaba erken mi diye düşünüyorum. Ben gitmişken kalp atışı, kese hepsi birden ardan çıksın istiyorum. 90 km uzakta doktorum. 😂

Kızlar bende Haziran annesimiyim acaba hcg değeri çok az henüz dün 7,43 dü yarın tekrar gideceğim kan testine hamilelik var dedi ama çok başında sanırım🙈

Sizin yazdığınız herkes için geçerli birseymiki direk emzirmeyi bırakın şeklinde yönlendiriyorsunuz..kimsenin hakkına girmeyin heleki mevzu anne sutuyse..ben böyle birşey var araştırın diyorum..uslubumdada bı cirkinlik göremedim ben..
Üslup var üslup var. Siz nasıl ki bişey biliyorsanız herkes bişeyler biliyor. Gelip ne münasebet diye çıkışmak yerine düzgünce böyle bi emzirme şekli var deyip bilgilendirebilirdiniz (ki bu tandemi bende biliyorum) ya da arkadaşa sizde cevap yazabilirsiniz. Hepimiz burda bişeyleri paylaşmak, öğrenmek, danışmak için varız. Neyse size bişey demek istemiyorum belli ki bişeyin stresini burda benden çıkarıcaksınız. İyi akşamlar

Merhaba kizlar. Ben de 5 + 5 le burdayim.
Daha once bos gebelik yasadigim icin bebegi gormeden heveslenmek istemiyorum. Doktor randevum 27sinde. Sessizce takip ediyordum burdayi. Ama artik yazayim dedim.

Hepimize hayirli olsun insallah
Hoşgeldin hayırlı olsun canım inşallah hepimizin sağlıklı bir gebeliği olur diyelim 😊

X