2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
-Murphy- belisin iştahı düzeldi mi canoo

yok kuzum nerdeee iyice geriledi sabah bi fırına patates attım sabah ondan yedi az bisi simdide bi muz yiyor okadar. asla yediremiyorum artık sevdiği yemekleri bile yemiyor. şuan on alt iki dışı birden çıkıyor uçları çıkmış ondan sanırım. sende durumlar nasil

Aynı durumdayız maaleseff okadar yoruldumkiii bi gram yemedi sevdiğini yaptım bi sabah kalkıp kahvaltısını güzel ediyor başkada değill sonra geceleri sık kalkıyor bugecede suçtuk zaten benimkine baktım sanırımoda altaki köpek dişi biri çıkmıştı baya simdi yenisi geliyomus dişe varsayıyorum artık

hadi ya almiros güzel yiyordu oda yapıyorsa öyle kuymak güzel yiyor ama Jou o yumuşak diye sanırım. sabahları genelde mecbur ondan yapıyorum. Çıkaydida bütün disler hepimiz rahatlayaydik ya

Reactions: Jou
hadi ya almiros güzel yiyordu oda yapıyorsa öyle kuymak güzel yiyor ama Jou o yumuşak diye sanırım. sabahları genelde mecbur ondan yapıyorum. Çıkaydida bütün disler hepimiz rahatlayaydik ya
Dun çokgüzel yediii bufece cokgüzel uyudu bi yiyo bigun bi yemiyo ozaman gece savaşı başlıyo yataktan öyle zor kalkıyorum gözümü açamıyorum hamileyim cidden cok zor buişler

Dun çokgüzel yediii bufece cokgüzel uyudu bi yiyo bigun bi yemiyo ozaman gece savaşı başlıyo yataktan öyle zor kalkıyorum gözümü açamıyorum hamileyim cidden cok zor buişler

tek başına da olunca zor olur tabi. yanında destekçimiz olsa iyiydi. Belis de bir gün iyi bir gün kötü yiyordu oda sevdiği yemegi yaparsan şimdi hepten bıraktı

Reactions: Jou
tek başına da olunca zor olur tabi. yanında destekçimiz olsa iyiydi. Belis de bir gün iyi bir gün kötü yiyordu oda sevdiği yemegi yaparsan şimdi hepten bıraktı
Aynennn canım desteğimde yok kocamda hep vardiyalı bazen uymuyorr maaleseff yapcak birsey yok allah yardım eder elbet bugünlerde bitecekk sağlıklı olsunlarda artık evimizdeyiz şükür

Yavrum yaaa. Ahsende öyle aynı devam. Köpek dişleri çıktı mı onların çıkması da uzun sürüyormuş ve iştahsızlık çok oluyormuş

Aynennn canım desteğimde yok kocamda hep vardiyalı bazen uymuyorr maaleseff yapcak birsey yok allah yardım eder elbet bugünlerde bitecekk sağlıklı olsunlarda artık evimizdeyiz şükür
aaaa evinize mi taşındiniz
Yavrum yaaa. Ahsende öyle aynı devam. Köpek dişleri çıktı mı onların çıkması da uzun sürüyormuş ve iştahsızlık çok oluyormuş

ilk köpek dişleri çıktı sweetim . onlardan hariç çene dişi baya kabarmis oda yakında çıkar. seninkinin çıktı mu köpek disleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…