2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Tası ıslatıyosun zaten erimeye baslıyor. Ben kahverengi kısmına kadar sürdüm. Cok kötü bir tadı yok öyle ama benim kızım farklı bir sey görünce once dilini degdirdigi icin cok kolay oldu benim icin.

kaç gün sürdü geece kalkması devam etti mi canım

Hatirladigim kadariyla,ben surmuştum sonra hemen silmedim tabi.ama ilk surmemden sonra cocugum memeyi istemedi.bidaha surmeme gerek kalmamişti.cocukta buyuktu yani 29 aylik felandi:)
2 yaşına gelsinde köpek dişleri çıksın dediğin gb o zaman bıraktıracağım.
herkes memeyi bıraktırman lazım diyor töbe töbe kocamda doktora beni şikayet etti
doktorda dediki dinen de tıbbende 2 yaşına kadar bebeğin hakkıdır

Doktor en guzel cevabi vermiş bence.2 yasina kadar daha bebekler bence annenin kokusuna ihtiyaćlari var

Biz 2 aydır hastayız ya, tam iyileşiyoruz yeniliyor. Biraz yordu açıkçası iş ev hastalık da olunca. Ben 18. Ayda sadece sağlık ocağına götürdüm orda da bişey demedi ebe. Kendi doktoruna gitmeyeli baya da oldu. D vitamini düzenli veriyorum ama hastalıklar sebebiyle demiri vermedim 2 ay oldu başlamama gerek yok o zaman
Uykusuz bu aralar gece uyanıyor saatlerce uyumuyor ben kullanmıyorum kestim. Yemeklerin içine toz şeklinde koyuyordum yemiyordu doğru düzgün
Ah yaa uykusuzluk çok zor bilirimmm
Bn artık kullanmıyorum. 18.ay kontrolunde doktor tahlillerine (12.ayda yapılana) bakıp "artık kullanmayın, demiri normal aralıklarda. Gereksiz demir kullanimi bobreklere zarar verir" dedi
Bize en son 8. Ayda tahlil yapıldı aslında yapılsa olacak ama doktorumuz sağolsun aşırı rahat tahlile kadar vermemek en iyisi galiba onu da 2 yaşta mı yapar artık bilmiyorum
Çok şükürrr kuzumm güzel gidiyorr 3 ayı stlattım yaa yeter bana ye iç otur buarada cinsiyetini gördünmü bilmeyrum ama oğlum oluyor
Beybiiiii yaaa çok sevindim oğlun oluyor. İkisini de tatmış olacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…