2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Nefessiz kalmasi beni de cok korkutur.peki bakicisiyla ne yapiyomus,ondaykende tikandigi olmuş mu? Buyukler tam ergen gibi zaten:)

Heey nerdesiniz, uyku egitimine baslayanlar vardi meme kesmeye calisanlar vardi kimseden ses yok ne yaptiniz ne durumdasiniz???
Ben bu ara memeyle uykuyu ayirmaya calisiyorm, sadece uykuya gecerkenki emzirmeleri kesmeye calisiyorum, gece uyandiginda emzirdigim halde kiyametler kopuyo ilk uyuturken, 1saat falan suruyo uyumasi, agliyo bagriyo anliyo ama isine gelmiyo, cok zorlaniyorm 3 gundur, nasil daha kolaylastiririm bi fikir verin bana

Valla sekerim ben tam 18 aylıkken kestim. Zaten emzik niyetine kullanıyordu gece de bir iki yudum alıyordu o kadar. Sabır tasıyla kestim ben. Meme bagımlısı olan kızım hemen bıraktı memeyi valla.

Valla sekerim ben tam 18 aylıkken kestim. Zaten emzik niyetine kullanıyordu gece de bir iki yudum alıyordu o kadar. Sabır tasıyla kestim ben. Meme bagımlısı olan kızım hemen bıraktı memeyi valla.
Yok ben oyle bi yontemle kesmek istemiyorum, hatta suan kesmek istemiyorum, sadece uykuyu ayiricam simdilik

Yok ben oyle bi yontemle kesmek istemiyorum, hatta suan kesmek istemiyorum, sadece uykuyu ayiricam simdilik
Ben azalttım kuzumm uykudayken meme veriyorum zaten ozaman illede mutlaka istiyor yoksa başka türlü dalamıyor bağimlı gibi birsey günde 2 kez emziriyorum bazen tabi istiyo fazla ama oyalandırıyorum hep gece uykularıda düzeldi günduzlerı habire ağzına birseyler kakalıyorum

Daha erken çok iyi anlamayabiliyor idrak edemiyolar tam 2 yaşinada gelmedii kuzum normal bunu yaşaman benim kızda dinlemiyo 1.5 saatimi aldığı gunler oldu ben artık ugraşamıyorum zaten yoruluyorum oluruna bıraktım

Sabah uyanınca ben emzirmiyorum aksine hemen kalkıp kahvaltı hazirliyorum acıkıyolar

senin minnakta yeme durumları nasıl, yemek konusunda nasıl ilerliyorsun frappe
Belli olmuyo canım, zaman zaman iştahı hiç olmayabiliyor ama bu sıralar iyi çok şükür. Sabahları birlikte kahvaltı yapıyoruz, tek başına yiyince yemiyor pek. Bi de yerken gezmesine müsaade ediyorum mecbur, kendisi ayakta dikilirek kendi elleriyle yiyor; djger turlu yemiyor. Mama sandalyesinde de direkt şişiriyor kendini. Evin pisligi o yuzden hic bitmiyor, yerlerden boyna pirincti, ekmekti, yumurtaydı topluyorum :))

bi de normalde et ve türevlerini tüketmez (tükürür) iki gündür köfte yiyor ses etmeden Bakalım insallah oyle gider. Günde 3 ögün besleniyo işte aralarda da meyvesi, atistirmaliklari fln oluyo. Yatarkende 9 doza yakın mama içirip yatiriyorum. Geceleri acikip uyanmasin diye.

keşke yese evin her yeri yemek olabilir hiç sorun değil. biraz önce birlikte masaya oturduk yemeği karıştırdı karıştırdı her tarafa döktü iki kaşık yedi kalkmak istedi. İşte bu olunca kirlendigiyle kalınca çıldırıyorum. O yüzden sizlere soruyorum nasıl yapıyorsunuz diye, acaba yanlış yaptığım bir şeyler mi var , varsa da düzelteyim diyorum. İştahı olmadığı durumlarda ne yapıyorsun peki

hergun sinirden ağlamalı:)) dün aylar sonra ilk defa oturduk bizimle azda olsa yemek yedi dünyalar benim oldu ama kursagimda bıraktı. kizzz bu arada sen zayıflama topiginde takılıyor musun hala
Ay valla iştahlı çocuklara gözüm düşüyor resmen valla bende yediği zaman bi mutlu oluyorum anlatamam. Yok canım bu ara yokum orda

O Bence tok aç olsa duramazz ne veriyosun mesela eline neler yiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…