2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
çok teşekkür ederim canım inşallah biraz toparladım şükür

hissetmezlermi yavrular ya

çok teşekkürler canım

Gece teröründe çocuk uyanık değil, gözler kapalı ya da boş bakıyor ve tiz bir şekilde başlıyor bitince de kaldığı yerden uyumaya devam ediyor. Sizin anlattığınıza pek benzetemedim ben. Rüya görüyor olabilir mi? Ya da diş? Bir de tek gündüz uykusuna düştüyse fazla yoruluyor olabilir

gece emzirmesini kestin mi kuzu
benim kız maşallah iki gecedir çok sık uyanmıyor rahat ettim iki gün

gece emzirmesini kestin mi kuzu
benim kız maşallah iki gecedir çok sık uyanmıyor rahat ettim iki gün
Canım öncelikle çok geçmiş olsun. Tez vakitte iyileşirsin insallah.
Ben de artık başa çıkamıyorum. Geceleri meme meme diye uyanması yetmiyor bir de 3 saate yakın uyanık kalıyor. Ailecek içinden çıkılamaz bir hal aldı biz de geceler biz de uyku danışmanından destek almaya karar verdik haftaya başlayacağım. Öyle odada bırakıp ağlatmak yok dedi daha soft bir yöntemmiş. Deneyimleyeyim sizinle gelişmeleri yine paylaşırım.

Ay ben bunu merakla bekliyorum insallah guzelce sonuclanir bizimle de paylas sureci mutlaka cok merak ve caresizlik icindeyim

hayırlı olsun canım inş çözülür ve güzel deneyimlerini bizimle paylaşırsın
uyanık kalması bitti ama geceler sık uyanıyor

ay bravo ya nasıl başardın kuzu
Azalta azalta ilerledim canım. Önce gündüz emmelerini seyrelttim. Meme diye gelince oyunla falan unutturdum. Sonra geceye geçtim burda biraz direndi. Kurulmuş saat gibi 1 saat geçti mi ağlıyordu meme diye, kucakladım burdayım hadi su içelim falan dedim, bazen içti yattı bazen vurdu suluğa bana falan, çok uzarsa ağlaması babasına verdim o kucakladı konuştu sakince falan derken derken 10 güne doğru alışmaya başladı. Şimdi uyansa da su içip yatıyor ve daha uzun uyuyor şükür. Nisan gibi de tamamen sonlandırmak istiyorum emzirme sürecini

Kizlar bisey soracam.siz bebeklerinizi kac ayda bir kontrole goturuyosunuz,biz 1 yaşindan sonra hic doktora gitmedik.goturmeli miyim yaa bilemedim.1 bucukta bisey bakiyolar mi,kan degerleri vs..aşiyi yaptirdik gecen gün tabi.ama kontrole gitmiyoruz

1 yaşından sonra sadece 1.5 yaşında götürdüm aşı yaptırmadan önce kontrolünü ve kan tetkiklerini yaptırdım. Birde 2 yaşında götürürüm diye düşünüyorum

canım bizde en son 1 yaşta götürdük haftaya cumartesi son doz menenjit var onun için gideceğiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…