2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayy bu veletler cok fenaa bugun aglayip zirlamasina tam iki saat emzirdim cinnet geciriyodum

Ya bu sefer de inat olmasin, her zaman degil ama bazen onun istedigini yapiyorm ben inatlasmayi da ogrenmesn diye, bnmki cok fena inatci galiba ztn
Cok kötü 5 dk emen kızım yarımsaat bırakmıyo 2saat iyi sabrettin artık cok kötüyüm ya emzirmek ayrı dert emzirememek ayrı dert akşam dogru düzgünde yemiyo yese istemicek gece belkide ondan acıkıyo ne istediğinide bilemiyoruzki

gece emzirmeyi kesmek isterken eşimde diyor açlıktan bırakmıyor memeni mama alalım diyor

Reactions: Jou
Dün gece bizde gariptik sürekli uyandı durdu sabaha kadar ağladı falan

Allah Allah çok garip. Nazı sana geçiyor işte

Evett pamuklu aşkoo giydiriyorumda gene soguk oluyo vucudu içini biraz kalın giydirmek gerekir oda o pazen 23 25 derece olarak diyo oda 23 derece ama hala soguk
Allah Allah. İçine ne giydiriyorsun da soğuk oluyor. Ahsenin çift kat pazen zıbın bide alt giydiriyorum baya sıcak oluyor. 19-20 derecede daha kalın giydiriyordum üşümüyordu

Reactions: Jou
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…