2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar sizin bebiklerse vurma isirma ciglik atma durumlari var mi?
Benim kızda dün başladı bu vurma durumları
Kızınca vuruyor
Hayır görende biz onu dövdükte biliyor sanacak
Nerden öğreniyor bu sıpalar bunları yaa

Isırma yaklaşık 2 aydır var. Ama nedense sadece annemi ısırırdı bize dokunmazdı
Şimdi bizide ısırıyor
Üstelik annem onu öylede sevmiyor.

Ama ağlayarak istediğini yaptırma 1.5 - 2 aydır var.
Bu düşük tehlikesi yüzünden ben değil ailem bakınca herkese ayrı nazlandı.
Herkesi parmağında oynattı.
Artık kimseye göndermiyorum 1 haftadır ben bakıyorum ipleri yeniden elime almanın vakti geldi

Benimde 18 aylık kızım . Son 4/5 gündür uyuduktan 1 saat sonra ağlayarak uyanıyor.o an etrafına bakıp bakıp ağlıyor 10 dakika sona normale dönüyor ama geri uykuya dalamıyor yatınca ağlamaya başlıyor uykusuzluktan bayılıyor resmen ne yapacağım bilmiyorum.Bu uyku terörü mü sİzcd

Fıstık ezmesi kullanmıyorum ben ya. Fıstık ezmesine karşı bişeyler demişlerdi tam hatırlamıyorum ama

Aaaa tadı da güzel yaa ahsen kaşığı yalıyor
küf sorunu oluyor. bi küf çeşiti var kanserojen. o çeşit açısından en riskli şey fıstıkmış. ben de yemiyorum da yedirmiyorum da.
Bizim de yeni bikac haftadir istemedigi bisey olunca vua bagirma herseye itiraz etme isirma yolma falan cikti, oyun da yapmiyo baya sinirlenip yapiyo, nasil davranmal gerekiyoki uyariyorum duzeltiyorum ama birakmadi henuz
ben onu anlamadığım için kızdığında anlamaya ve istediğini yapmaya çalışıyorum. bağımsız olmak için bağırdığında da ellemiyorum. ama ama olmayacak bişeyi istediğinde ağlasan da yapamayız diyorum. mesela yere atıyor kendini, sen bilirsin annecim diyorum, orda bırakıp gidiyorum, arkamdan tıpış tıpış geliyor, gelince sarılıyorum :)
ayy benim oğlum da öyle. kameradan izliyorum uslu uslu oynuyor tek başına. ben iki tabak yıkamaya çalışırken bacağıma yapışıp iş yaptırmıyor üzücü ama ya hissediyor demekki yabancı olduğunu
ay kızlar çok dikkat edin kendinize salgın var hastanelik oldum
mide bulantısı halsizlik titreme inş çocuklarıma geçmez
geçmiş olsun canım ya geçer inşallah hemencecik.

Bizim de yeni bikac haftadir istemedigi bisey olunca vua bagirma herseye itiraz etme isirma yolma falan cikti, oyun da yapmiyo baya sinirlenip yapiyo, nasil davranmal gerekiyoki uyariyorum duzeltiyorum ama birakmadi henuz
ay buna eksik cevap vermişim. deniz de ısırmaya başladı. acıdığını anlatmaya çalıştım. uff oldu çok acıyo, hadi öp filan dedim. bıraktı.
kendilerini anlatamayınca, yada işlerine karışınca yapıyolar. şımarıklıktan yapmadıkça bence inatlaşmamak, anlamaya çalışmak lazım.
nur topu gibi 2 yaş sendromumuz başladı

Ahsen inat bi çocuk normalde ama bişeyi istedi vermedim ya kısa sürer öyle inat etmez o konuda. Ama hayır dediğim şeyi de vermiyorum yapmıyorum alışmasın diye. Arada dediğin gibi de istediğini yapıyorum
Ay iyi bari ya masallah, baya huyu suyu degistir cocuumun bu ara
Eveet ondan izinsiz ya da kandirmadan ya da daha guzel bisey verip ilgisini cekmeden elinden biseyi alirsan vayyy haline
Aynen dikkat dagitmak lazim da bnmki uyanik kandiramiyormki cocugu, bi de numara yaptigimi anliyo ya
Emmek istediginde atistirmalil teklif et, bak bugun de ayni kriz geliyodu, gel kraker veriyim gel uzum veriyim diye atlattm, cok yemedi yine bir iki yedi birakti ama en azindan uyurken emdi, uyku disinda cok mecbr kalmadikca emzirmiyorm ama uykuda da bagimli suan onu nasi birakcam bilmiyorm
Ben baskasiyla ilgilenince ona sinirlendigini farkettm ben babasini yolunca seninki de oyle mi acaba ya
ay kızlar çok dikkat edin kendinize salgın var hastanelik oldum
mide bulantısı halsizlik titreme inş çocuklarıma geçmez
Of gecmisolsn insallah hemen iyilesirsi , bugun hastanelerdeydik biz de insallah biseyler kapmamisizdir
Evt o yolunca isirinca bende acidi diyorm birakip opuyo ama baska zaman tekrar yapiyo, bazen de deniyo ne tepki vercem diye, daha 2 yas olmadik ama ya haksizlik bu

Evet evet öyle bir şey geçen yine gördüm

Kuzum gündüz hicbir sıkintı yok hep öyle ediyorumm şu sıra gece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…