2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kendi fotografi videosu falan varsa telefonda onu gosterip azcik aa bak kim bu falan derken veriyodm ben, denesem bakalim belki kendini gorunce sasirip icer

Kendi fotografi videosu falan varsa telefonda onu gosterip azcik aa bak kim bu falan derken veriyodm ben, denesem bakalim belki kendini gorunce sasirip icer
Yok kız bu telefon kurdu oldu elimde gördüğü kadarıyla telefonun her şeyine hakim. Kendini ne yapsın youtubedan bişey açıyım diyorum yok yine içmiyor. Aşırı inat. Önceden acı bile olsa içerdi hiç itiraz etmezdi ya

Aaa benimki hic gormedigi icin kendini gorunce sasirip iciyo desene

Benim yavru da böyle durmuyor memesiz babasın veriyorum ayağında sallasın diye ona bile kiyamet koparıyor son zamanlarda sürekli memede durmak istiyor iki gecedir de yatakta. İnip gel gel diyor salonu geziyor diyorum herkes uyuyor yatağa şuşadim diyor su içiyor sonra tekrar meme memede çalamayınca yastıkta debelenip. Bazen daliuor
H sonu gündüz ve h ici aksam hiç uyumuyor bizimle olmak istiyor şimdi yeni uyudu bugün ilk uykuyu normalde tek uyku yapıyor h sonu
Bugünde masallah bu saat oldu ancak mutfak imdat diyor peşimi bırakmıyor babayla durmuyor

Benimki tel televizyon fark etmiyor kendisi yiyip içecek kıyafet yerler her taraf beter
Findiz içi vardı tabağı aldı hertarafa döke döke yedi çorba içirdim önünde kendi tabağı dike döke yiyor bende biryandan diğer tabakta. İçiriyorum

Aman iyi olun dikkat edin salgın çok fena
İyi olamadık maalesef benim arttı iyice öksürük boğazım parçalanıyor konuşamıyorum bile sesim kısıldı. Ahsenin ateş düşmüyor şurup içmiyor. Fitil verdi onu veriyorum 39 üstüne çıkınca. Sırtını dinledi biraz var enfeksiyon ondan dolayı dedi antibiyotik verdi ama içiremiyoruz

15. Ay, 18. Ay götürdüm. Doktor her gittiğimizde şu zamanlarda getirin diyor. Bu gittiğimizde de 21 de bir sıkıntı olmazsa 24 te görüşelim dedi. 21i es geçmesinin sebebi de son 2 muayenede çok ağlıyor hiç durmuyor doktor unutsun dedi. 6 ay aralıklarla götürsen iyi olur bence.. Mesela bu 18. Ayda birde 2 yaşta götürsen gelişim açısından iyi olur. Doktor iyiyse tabi..

Biz baxeroyu 3 doz yaptirdik yeaa,doktorda oyle dediydi.aman bıktim aşilardan
3 doz Bexsero 1 doz nimenrix sanırım YunSev biraz geç başlanmıştı dimi kuzum öyle hatırlıyorum sanki.. Bende aşılardan bıktım ol ol bitmiyor. Bu arada kızlar 3 yaşta su çiçeği extra doz dedi çocuk doktoru.. Bunu duyan başka var mı merak ediyorum..

Çok geçmiş olsun kuzum geçen seneki gibi herkes hasta yine İnsandan kaçar korkar olduk artık bir rahat nefes alamıyoruz maalesef

Aşı takviminde 24 aydan sonra gözükmüyor. Ama yeğenim 3 ya da 4 yaşında aşı için çağırılmıştı. 4 yaştı heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…