2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Arkadaş salça vb bir sürü şey denemiş
En son sarımsak ise yaradı dedi ama
Kokudan geberdim hahahah
Yaaa iste benim kızımda baharatları sever acı yemek bile yer annem diyo acı birsey sür gene bırakmazz oyle yaparsam ya daha çok bağlanırsa naparım ben ama sirke sürdüm ya gözlerini bi açtı bunun tadına neoldu gibii az uyanık değeelll

Hem sprey hem damlalık çıkıyor

Fıstık ezmesi kullanmıyorum ben ya. Fıstık ezmesine karşı bişeyler demişlerdi tam hatırlamıyorum ama

Aaaa tadı da güzel yaa ahsen kaşığı yalıyor

Pekmez Tereyağı karışımı da etkili oluyor öksürük için

Haaa heryerde farklı söylüyo ben sağlıkocağınkinden veriyorum hatta birbuçuk yaşa kadardı ama 2yaşa kadar devam dedi belki ondan seninki verme dedi
3 yaşa kadar diye biliyorum ben. Sen ocean veriyordun niye sağlık ocağınınkine geçtin cano. İçeriği berbat onun

Reactions: Jou
Kızlar iyi haftasonları. Ya bnm kizimin cenesinde isil isil bi seyler var bi aydır, şimdi de dufaginin üst kisminda cikmaya basladi. 18 ay kontrolunde gosteririm demistim ama ona da 10 gün var daha, normal midir acaba ya? Aranızda başka olan var mı diye sormak istedim.

Ahsenin de dudağının altında bi tarafında oluyor isilik gibi. Emzik emiyor ya ağzının suyu akıp o mu yapıyor diye düşündüm bende

Hahahah bırakmazsa ne yapacaz işimiz zor ya
Güneş ben eve gelince direk meeeeemeeeee diyor kızım hoşbuldum diyorum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…