2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244

vallahi canım bende aynı senin gb hissediyorum
dün gece sürekli memedeydi beraber yatakta uyuduk yerine koydukça hemen kalkıp ağlıyor
ne yapacağımı bende bilmiyorum ama eşimle konuşup ondan destek alarak bu süreci idare etmemiz gerekiyor
iki yaşta iyice bağlanıp bırakmazlarsa diye de korkuyorum
bu aktardaki sabır taşı için değerlendirme olacak
gruptan biri demişti diş sancılı bir süreç dişten sonra memeyi bırak demişti birazda onun rahatlığındayım sanırım

lcw nın kalıpları ne kadar büyükmüş ya
çoraplı pijama aldım 24-36 feci büyük birde 18-24 kadife olandan aldım bakalım onun kalıbı nasıl
e bebekte de çoraplı pijama için kalmamış hiç beden

Haaa heryerde farklı söylüyo ben sağlıkocağınkinden veriyorum hatta birbuçuk yaşa kadardı ama 2yaşa kadar devam dedi belki ondan seninki verme dedi

Nasilsin kiz,kontrole gittin mi,nasilsin nasil gidiyo bebekle hamilelik
Oyyy nasıl olem uykum var halsızım hep uzanmak istiyorum ama evi hep saldımm artık dedim yeterr kalk ayağaa giristim mutfaga dolaplari sildim falann kuzum sadece soğanlı yemek yapamıyorum o beni çok yoruyor soğanı duydukça midem cok kötü oluyo napıcam bilmiyorum
Kontrole gittik geçen salı ama daha küçük diye ense kalınliğı göremedi şimdiki salı günü tekrar gitcez ama cinsiyet belli olur dedi kesin dedi
Kesinde erkek yani anladım ben

Onun yemediklerini yemekten hep kilo aldım ben ya:)
Canım tereyağını eritip dut pekmeziyle karıştırıp verirsen rahatlatıyor baya.

Oy kıyamam sana benimde ne uykum gelirdi ya
cinsiyet ne zaman belli olacak çok heyecanlı

2 yastan once biraktirmicm ben, kendi birakmazsa 2bucuga kdar yolu var, 2 yaşa dogru denicem bakalim, cocuk bagimli degilse bile ben bagimliyim heralde hic biraktirasim yok hem korkudan hem de seviyorm diye, sabir tasi fln kullanmam heralde yanliz biri memeyi yara bandiyla bantlayip uf oldu sonra emeriz fln yapip unutturmustu nerde gordm hatirlamiyorm, ole ole belki yavas yavas biraktirilir
Onun yemediklerini yemekten hep kilo aldım ben ya:)
Ahahahaa ay bende boleyim ondan guluyorm, her aksam biraktigi corbalar meyveler hoop benim mideye

Benimki dinleyecekmi öyle bakalım geçen sirke sürdüm deneyeyim bakem dedim yaladı durdu

Yazık oluyor diyoruz ama asıl bize yazık oluyor valla :)

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin ,şu içiyormu suya katsan bişiler balı

Pek anlayacaklarını sanmıyorum akşam çok uykusu gelmişti meme istedi bende hazırlayıp odaya götürmeden vermedim çığlık kiyamet odaya gittik gece boyu da kalkar

Benimki dinleyecekmi öyle bakalım geçen sirke sürdüm deneyeyim bakem dedim yaladı durdu
Ayy bide daha cok severmis
Yazık oluyor diyoruz ama asıl bize yazık oluyor valla :)
Organik organik alip yapiyorm valla nasil ziyan edeyim, ama boyle de olmuyo gercekten
Pek anlayacaklarını sanmıyorum akşam çok uykusu gelmişti meme istedi bende hazırlayıp odaya götürmeden vermedim çığlık kiyamet odaya gittik gece boyu da kalkar
İnsallah anlarlar valla tek umidim o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…