2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kilosu az dedi. Bende biliyorum yemiyor çünkü dedim
degisikler ya bizim ebe iyi allahtan uzun zamandir bizde ayni kilodayiz ama hic sorun etme bu harketlerine normal kilo almamasi boyu uzasin bize yeter dedi boya gidiyor benim cirpi bacakli. Benimkide yemiyor ya asla birsey yediremiyorum yenidogan oldu hic yemez oldu surekli memede oda vücudum titriyor artik dogumdan beri 17 kilo verdim

Birseymi dokundu acaba

Evett kuzum hepatit a galiba sizi aramadılarmı hiç bendede 3 aralık yaziyo kağıda
Ay yok yaa öykünün kaydını yakın diye eve yakın bi yere aldırdık şu zamana kadar bir kere bile aramadılar şaka gibi. Tüm aşılarını burdan (siteden) takip edip normal hastanede yaptırdım ben de

Reactions: Jou
Ay yok yaa öykünün kaydını yakın diye eve yakın bi yere aldırdık şu zamana kadar bir kere bile aramadılar şaka gibi. Tüm aşılarını burdan (siteden) takip edip normal hastanede yaptırdım ben de
Aaaa şaşırılacak iş
Demek iyi degiller etmiyolar takip
Benimki hic aksatmıyorr bide gebeyim hic söylemedim hemen aradılar benii bekliyoruz kontrole diye kaydoydum tekrar hemsire artık kanka oldum

Aaaa şaşırılacak iş
Demek iyi degiller etmiyolar takip
Benimki hic aksatmıyorr bide gebeyim hic söylemedim hemen aradılar benii bekliyoruz kontrole diye kaydoydum tekrar hemsire artık kanka oldum
Sağlık ocagina gidip çıkışasım geldi bak simdi
Ne güzel valla ya ilgililer. Ben de şaşırıyorum burdan bizi aradılar gelin dediler yazılarını gördükçe buraya arada bakmasım haberim olmayacak valla. Normalde 18. Ayda goturmeyi dusunmuyodum çünkü doktorum bi dahaki kontrole 2. Yaşında gelirsiniz artık kontrol süreleri uzadı fln demişti.
Hic bilmiyorum kuzum ya en kötüsü o zaten çokkötü alınıyo bunların kan bide kizım a dr kontrolüne getircem bakalım neler isticek ikimizde aynı gün kontrolu var
Ay ne güzel ya kalp atisini fln duymuşsundur, cinsiyeti belli olur yakında ne hissediyorsun? Pembe mi mavi mi?

Yaa inşallah geçmemiştir.

Ahsenin hareketine göre bence normal 2 dk oturmuyor ki. Ahsende bi ara düzeldi şimdi yine yemiyor. Seninkinin kıskançlığı da vardır tabi. Ay baya vermişsin vitamin destek falan al güçsüz kalma

Reactions: Jou
Heee aklina gelmedi herhalde drun sağlıkocağı devletten olunca takip sanırım
Bizede 1.5 yaşken gelin demişti aralikt aoluyo 18 aylık oyüzden düşundük
Ay ne güzel ya kalp atisini fln duymuşsundur, cinsiyeti belli olur yakında ne hissediyorsun? Pembe mi mavi mi?
Pembe hissediyorumm yaa

Çok vermissin kuzum bide hep emziriyosun yoruluyosun allah kolaylık versin iki erkek bebe olunca olsun allah sana güç veriyor bak büyütüyosunn ben doğurayım 1yaşı olcak rahatlıcaksın

Çok garip yani aşı onlar için önemli ısrar kıyamet arıyorlar ondan da. Sizinkiler cins çıkmış. 18 ay aşısı var işte 2 yaş da varmış bide bugün ebe söyledi o zaman görüşürüz dedi

Kızlar, bu arada aranızda bebegi için multi vitamin kullanan var mı? Malum kış geldi, bağışıklık kuvvetlendirici multi vitamin kullanan var mı?
Öhöm öhöm ben geldim ilaç şeklinde değil ama Zühre ananin macununu aldım. Hem iştah açıyor hem bağışıklığı güçlendiriyor. Bide fly mix sprey var bakteri virüslerden uyuzdan falan koruyor onu aldım dışarı çıkarken sıkıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…